• Головна
  • Послуги приватної швидкої допомоги
Новини компаній
18:10, 5 січня 2023 р.

Послуги приватної швидкої допомоги

Новини компаній

Послуги платної швидкої допомоги містять цілий комплекс різноманітних лікарських комплексів. Йдеться про організаційні та лікарські заходи, які орієнтуються на те, щоб попередити та усунути патологічні стани, що можуть бути виявлені у пацієнта будь-якого віку та статі. Проводить виклик приватної швидкої допомоги для того, щоб здійснити оперативну невідкладну допомогу на дому, щоб перевезти пацієнта до пункту призначення. Також послугу замовляють для того, щоб проводити медичний контроль, супроводжувати на спеціальних заходах. Йдеться про спортивні змагання, концерти, конференції, політичні акції та інше. Тобто все, де може бути підвищений ризик травмування у присутніх. Варто зазначити, що виклик швидкої допомоги Київ, має проходити якомога швидше, бо часто стаються критичні ситуації, під час яких не можна зволікати.

Послуги приватної швидкої допомоги , фото-1

При яких обставинах може знадобитися невідкладна швидка допомога

Наш медичний центр, готовий надавати цілодобові послуги по невідкладній допомозі. Щоб надавати оперативну медичну допомогу, в центрі завжди знаходяться на чергуванні кваліфіковані диспетчери, лікарі, фельдшери, водії, які вже після двох хвилин виїжджають за викликом. Надання швидкої допомоги є необхідною у наступних випадках:

  • Якщо сталося гостре харчове отруєння;
  • Інсульт чи інфаркт міокарда;
  • Коли підвищилася температура тіла або підвищився чи понизився тиск;
  • Трапилися черепно-мозкові травми, судоми;
  • Порушується мова, сильний вушний чи головний біль;
  • Якщо пацієнт постраждав від укусу тварини чи комахи;
  • Сталася задишка чи утруднене дихання;
  • Сталися травми, удари, переломи, опіки та інше.

Також ряди інших важких випадків, що можуть призвести до загрози здоров’я чи навіть життя людини.

Максимально швидкий виїзд додому

Наші висококваліфіковані спеціалісти здійснюють швидкий виїзд додому або в інше місце, куди потрібно. В наявності маються сучасні функціональні реанімобілі, в яких укомплектовані якісним реанімаційним та діагностичним обладнанням. Все це надає можливість фахівцям провести необхідні заходи, щоб визначити патологію та усунути стан, що несе загрозу життю пацієнта.

Для того, щоб подати заявку, потрібно зайти на сервіс та виконати потрібні дії. Швидка платна допомога прибуде на виклик максимально швидко, щоб зробити все можливе для покращення стану пацієнта, навіть у критичних випадках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...