• Головна
  • Швидка та анонімна допомога при запої
Новини компаній
09:34, 15 січня 2023 р.

Швидка та анонімна допомога при запої

Новини компаній

Запій спостерігається на другій та третій стадії алкоголізму, він свідчить про необхідність лікування залежності, однак вибір завжди залишається за пацієнтом. Під час запою людина втрачає самоконтроль, відчуває патологічну тягу до спиртного та потребує підвищення дози випитого. Як тільки залежний відмовляється від алкоголю, виникають нестерпні симптоми відміни, його стан погіршується. Середня тривалість запою від 2 до 10 днів, а в деяких випадках до кількох тижнів та навіть місяців. Залежно від віку, стану здоров’я, алкогольного «стажу», може бути різна тяжкість стану пацієнта. Протягом кількох років послуги виведення із запою в Києві та області надають фахівці центру «Rehab». Без оперативного виведення із цього стану, існує ризик сильного ураження внутрішніх органів та нервової системи, внаслідок сильної інтоксикації організму.

Швидка та анонімна допомога при запої, фото-1
  • Анонімно.
  • Цілодобово.
  • Виведення із запою вдома та у стаціонарі.
  • Лояльні ціни на послуги.
  • Індивідуальний підхід.

Виїзна бригада наркологічної допомоги – це саме те, що потрібно. Не варто займатися самолікуванням. Категорично заборонено давати запійній людині будь-які ліки, адже більшість препаратів несумісні с алкоголем.

Госпіталізація пацієнта до стаціонару

Якщо тривалість запою понад 7 днів, слід надати перевагу виведенню із запою в умовах стаціонару, де пацієнт буде знаходитися під цілодобовим наглядом лікарів. Алкоголь та його метаболіти негативним чином впливають на організм людини, знижують ресурсний потенціал, тому наслідки запою можуть бути різними, від нудоти та головного болю, до судом та коми, тому потрібна допомога професіоналів.

Обрив та виведення із запою вдома

Проведення комплексної детоксикації організму в домашніх умовах можливе в тих випадках, якщо стан пацієнта стабільний, немає важких супутніх патологій дихальної та серцево-судинної системи. Замовити приїзд нарколога додому можна на сайті центру. Лікар оцінює життєві показники залежного та підбирає компоненти для інфузійної терапії.

Ефект від крапельниці при виведенні із запою:

  • Головний біль поступово зменшується.
  • Вдається припинити нудоту та блювання.
  • Тремтіння та пітливість зникають.
  • Покращується загальне самопочуття.

Після проведених маніпуляцій людина нарешті може спокійно спати, відновити сили. Чергова бригада завжди готова допомогти. Також цілодобово працює приймальне відділення та стаціонар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...