Новини компаній
11:00, 16 січня 2023 р.

Чим заправляється Ельф Бар

Новини компаній

Багаторазові pod системи бренду Elf Bar чекали не меншого успіху, ніж свого часу отримали одноразові електронні сигарети китайського виробника. Просто переваги нікуди не поділися, а з'явилися додаткові можливості. Тепер якісні, стильні та компактні поди можна самостійно заправляти. Або міняти змінний картридж, якщо витрачати час на вливання рідини в бак контейнера, що перезаправляється, немає жодного бажання.

Чим заправляється Ельф Бар, фото-1

Як відомо, "фішка" бренду - це насичені, соковиті аромати і максимально точна передача смаку. Як влучно сказав один зі знайомих вейперів, у питанні смакових відчуттів у Ельф бару справжній "пунктик". Який аромат не візьми, все настільки реалістично, що просто диву даєшся. А тепер можна не просто насолоджуватися пропонованими брендом смаками, а й самому готувати і заливати в картриджі Elf Bar будь-яку рідину. Ну, не будь-яку, звісно: все-таки пристрій для паріння вимагає грамотного вибору компонентів рідини.

Щоб не потрапити в халепу і не приготувати самозаміс неналежного складу, варто з'ясувати, а що ці хитрі китайці заливають у свої одноразки і змінні картриджі?

Хитрі китайці розкривають секрети

Насправді секрет чудової передачі смаків і приголомшливої насиченості ароматів у пристроях для ширяння Ельф Бар криється не в особливих рецептах рідин, а у використанні інноваційних технологій при виготовленні одноразових балонів і подів бренду. Той же випаровувач конструктивно відрізняється від аналогів інших виробників. Але тема сьогоднішнього матеріалу - склад рідини для паріння, а не переваги продукції конкретної торгової марки. Тому розгляньмо, що входить до числа інгредієнтів рідини.

При її приготуванні потрібно знати кілька секретів або, скажімо так, особливостей рецепта правильної рідини для паріння. А ось за смакові відчуття відповідають харчові добавки - ароматизатори. З ними кожен любитель паріння може повозитися на свій розсуд. Однак навіть тут є важливий момент: солодші й темніші смаки швидше забруднюють картридж і зменшують термін служби випарника. Просто їхні частинки легше пристають до вати і стінок спіралі, що спричиняє нерівномірне нагрівання і появу гіркоти під час затяжки.

А тепер дізнаймось, які компоненти входять до складу рідини для ширяння, що використовуються в картриджах для підсистем Ельф Бар:

  • Гліцерин.
  • Пропіленгліколь.
  • Ароматизатори.
  • Сольовий нікотин.
  • Дистильована вода.

Існують нюанси, про які потрібно обов'язково знати під час виготовлення самозамісу. Насамперед важливо дотримуватися пропорції 50/50 для головних компонентів рідини - гліцерину і пропіленгліколю. Саме таке співвідношення використовується у фабричних рідинах. Не рекомендується збільшувати частку кожного з цих інгредієнтів більш ніж до 60%.

Річ у тім, що підсистема - це не потужний і габаритний вейп, у якому за допомогою зміни вмісту гліцерину і пропіленгліколю можна, наприклад, збільшити густоту й об'єм пари, що випускається. Або посилити ефект удару по горлу - тротхіту. Але під системи не в змозі випускати настільки ж масивні клуби пари, як боксмоди або мехмоди - потужності просто не вистачить, та й рідини в баку замало. А тротхіт взагалі виключений при використанні сольового нікотину через його високу чистоту і низьку кислотність.

Тепер можна і про нікотинову сіль поговорити - головного "винуватця" успіху POD систем на ринку пристроїв для вейпінгу.

Чому в рідину додають саме сольовий нікотин

Порівняно зі звичайним сольовий нікотин набагато чистіший, і має рівень pH, який близький до аналогічного показника в організмі людини. У результаті він швидше засвоюється організмом і довше з нього виводиться. Щоб зрозуміти, наскільки нікотинова сіль "спритніша", достатньо лише порівняти швидкість всмоктування в кров:

  • Сольовий нікотин - 8 секунд.
  • Звичайний - 25-30 хвилин.

Тут без коментарів - результат, як то кажуть, очевидний. Тому насититися і вгамувати нікотиновий голод можна всього за пару-трійку затяжок. Ось чому використання сольового нікотину дало змогу істотно зменшити розміри підсистем - потужний акумулятор і об'ємний резервуар просто стали непотрібні, оскільки немає потреби швидко випаровувати великий об'єм рідини. Та й заточені всі одноразові і багаторазові поди під тугу (сигаретну) тягу. Мало того, що пару потрібно пропускати спочатку до рота, а лише потім у легені, так ще й затягуватися глибоко в жодному разі не можна, щоб уникнути швидкого виходу з ладу випарника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...