
15:17, 20 лютого 2023 р.
РФ стягнула на Донецький напрямок 190 батальйонів

Про це заявив голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.
Барабаш додав, що зараз росіяни не кидають великі сили на штурми, а намагаються просунутися малими групами.
«За даними розвідки, росіяни стягують на Донецький напрямок (Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Мар'їнка) додаткові сили. Пару тижнів тому було сконцентровано близько 160 батальйонів – зараз вже 190. Навіть з неповною комплектацією – це дуже багато людей. Розуміємо, що, скоріше за все, вони до чогось готуються. 24 лютого, ймовірно, будуть наступати», – сказав він в ефірі телеканалу «Еспресо».
Зауважимо, що чисельність батальйону в російській армії становить від 600 до 800 солдатів.
«Маючи у резерві велику кількість людей, будуть намагатися лізти. Є інформація, що вони намагаються невеликими машинами (не вантажівками, а “газельками”) завозити боєкомплект на околиці Макіївки та Донецька. Це говорить про план на масштабну наступальну операцію», – сказав він.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:15
10 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:03
10 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
Оголошення
22:52, 6 червня
87
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня