Новини компаній
17:31, 19 липня 2023 р.

Огляд криптовалюти Axie Infinity (AXS)

Новини компаній
Огляд криптовалюти Axie Infinity (AXS), фото-1

У світі криптовалют регулярно з'являються новинки. Практично щороку в побут вводять нові токени. Настав час докладно розглянути Axie Infinity (AXS) - токен, який використовується в ігровому всесвіту Axie. Їм можна сплатити збори, голосування, які стосуються майбутнього розвитку. Також він підходить для стейкінгу, за допомогою якого користувачі отримують нагороду. Головна різниця між Axie та звичайними іграми в тому, що завдяки економічному дизайну блокчейна гравці отримують винагороди, вкладаючись в екосистему. Виходить, що можна заробляти граючи.

Axie Infinity можна розглядати під ракурсом ігрового всесвіту, що з'явився після появи на світ покемонів. Кожен бажаючий має можливість заробити необмежену кількість токенів, освоївши ігровий процес і зробивши внесок у екосистему. Гравці борються, вирощують, збирають, а також займаються будівництвом наземного королівства, де живуть їхні вихованці. Кожен із художніх активів та генетичних даних Axie доступний для третіх осіб, тому розробники спільноти можуть створити власний інструмент та заробити особистий досвід.

Особливості Axie Infinity

На сьогоднішній день криптовалютний ринок має кілька НФТ-ігор, але найпопулярнішою є Axie Infinity. Якщо говорити про інтерфейс та ігровий процес, то тут йдеться про неіснуючих тварин. Але коли поринаєш в суть, стає ясно, що це соціальний майданчик із робочою мережею. Працює гра на блокчейні Ефіріум, допомагає в цьому бічне коло Ронін, що мінімізує комісію і прискорює проведення транзакцій.

Орієнтація на покрокові битви чи проти команд axs, якими управляє комп'ютер. Також можна битися з живим суперником у мережі Інтернет. Кожен внутрішньоігровий предмет – це незмінний токен NFT.

Унікальні у плані криптографії токени зв'язуються з цифровим контентом:

  • земельними ділянками;
  • персонажів.

NFT готовий надати право власності покупцю. Кожен бажаючий має право торгувати токенами AXS на ігровому ринку та отримувати за них справжні гроші. Є можливість зайнятися розведенням Axies, завдяки чому створюється потенційно потужніша команда та нараховуються додаткові NFT, які можна продати на ринку.

Детальний опис можливостей заробітку

Звичайно, можна розглядати Axie як забавну гру, що має характеристики соцмереж, а також платформ для роботи. Має сильну спільноту і широкі ігрові можливості для заробітку. Але Axie Infinity також має основну відмінність - кожна перемога обіцяє отримання токенів. У середньому звичайний гравець щодня заробляє токени, після обміну яких на гроші отримує не один десяток доларів.

На чому можна заробити:

  • колекціонування рідкісних Axie;
  • розведення нових персонажів з метою їхнього наступного перепродажу;
  • змагання в битвах для отримання призів у таблиці лідерів;
  • вирощування любовних зілля, що беруть участь у розмноженні Аксі (їх також можна продати на біржі).

Вже два роки як у гравців з'явилася можливість отримання токенів керування AXS – це реальні фрагменти ігрового всесвіту, в них вбудовані права керування. Якщо гравці мають шанс їх заробити під час гри, є квест, де гравці заробляють частинки всесвіту. Кожен гравець отримує винагороду, що відповідає його навичкам та витраченим зусиллям. Щоб порахувати прибутки, можна застосувати калькулятор криптовалюти. Він є на сайті однієї з найбільших європейських криптовалютних бірж WhiteBIT.

Нюанси ігрового процесу Axie Infinity

Axie Infinity являє собою цифровий всесвіт з віртуальними вихованцями. Мережа розвивається та учасники залучаються завдяки цікавому ігровому процесу.

До основних компонентів ігрового процесу відносять:

  • Територію. Йдеться про простір для ігрового процесу. Його поділили на 90 601 ділянок землі. Їх продають, змінюють та передають іншим учасникам.
  • Бій на арені. Якщо провести паралелі, можна порівняти бойову систему з такими іграми як Final Fantasy Tactics, Idle Heroes. Прекрасний варіант для змагань з кіберспорту. Багато гравців Аксі вже змогли заробити не одну тисячу доларів у крипті на різних турнірах, організованих сторонніми спонсорами або самими розробниками.
  • Генетика. Кожна з Аксі має 7 критеріїв. А кожна частина тіла має по 3 види генів із різними шансами прояву. Якщо так сталося, що у особини виявляються рідкісні гени, вона стає цінною.
  • Розведення вихованців. Аксі можна розводити для появи потомства. Але є обмеження на кількість потомства від одного звірка протягом його життя. Схрещування платні. Любовні зілля заробляються.

Щоб удосконалити ділянки Аксі, можна застосовувати будь-які з ресурсів, доступних на території гри. Також їх використовують і для крафту речей. Іноді на дільницях знаходять токени AXS. Первинне право на будь-який із ресурсів у власника ділянки.

У майбутньому Axie Infinity має намір переходити до децентралізованої автономної організації для забезпечення управління спільнотою. Можливості гравців розширюються, з'являються нові економічні можливості. Проект має величезний потенціал, який пояснюється не взаємозамінністю токенів NFT і незабаром вони стануть точками зростання розвитку блокчейн-економіки. І навіть у такому специфічному вигляді, як ігри. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...