• Головна
  • Благодійні програми Pin-Up Foundation в Україні: їх особливості
Новини компаній
16:30, 28 серпня 2023 р.

Благодійні програми Pin-Up Foundation в Україні: їх особливості

Новини компаній

Благодійний фонд Pin-Up Foundation надає гуманітарну допомогу українцям, які постраждали внаслідок війни України з рф. Благодійні програми Pin-Up Foundation мають різні направлення та проєкти, які ми далі та розглянемо більш детально.

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

Фонд Pin-Up Foundation та особливості його благодійних програм

Фонд Пін Ап — це благодійна організація, яка сьогодні допомагає тисячам українців завдяки різноманітним ініціативам та програмам, про деякі з них пишуть й інші відомі українські ресурси https://lb.ua/society/2023/04/26/553211_pinup_foundation_zapustiv.html. Фонд зосереджує зусилля досвідчених волонтерів, а також співпрацює з неурядовими організаціями для забезпечення допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Розглянемо основні благодійні програми фонду Pin-Up:

  • Програма «Рука допомоги» допомагає людям з інвалідністю, пенсіонерам, ВПО та сім’ям з багатьма дітьми, забезпечуючи їх харчовими продуктами та предметами першої необхідності. Волонтери здійснюють закупівлю, доставку та розподіл гуманітарної допомоги, орієнтуючись на потреби найбільш вразливих верств населення.
  • Програма «Пульс Нації» передбачає закупівлю ліків, матеріалів та необхідного обладнання до лікарень та поліклінік з метою підвищення якості обслуговування громадян України. Наприклад, фонд вже здійснив закупівлю медикаментів та гігієнічних засобів для київської лікарні Феофанія.
  • Програма «Нова Країна» створена з метою відновлення України після перемоги.
  • Програма «Sport-UP» покликана сприяти розвитку спорту у державі.

Дії фонду спрямовані на те, щоб багато українців, які потребують підтримки, мали можливість отримати гуманітарну допомогу, а саме — харчові продукти, медикаменти та технічне обладнання. Pin-Up команда продовжує допомагати українцям і надавати свою підтримку тим, хто постраждав внаслідок загарбницької війни росії в Україні.

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

фонд Pin-Up, Pin-Up Foundation

Проєкт Line-Up: оперативна допомога мешканцям прифронтових регіонів

Фонд Пін-Ап створив гуманітарний проєкт Line-Up з метою підтримки мешканців прифронтових громад України, а про свою діяльність команда регулярно звітує на сторінці https://www.instagram.com/pinup.foundation/ в Instagram. В рамках даного проєкту досвідчені волонтери забезпечують закупівлю товарів першої необхідності:

  • продуктів;
  • медикаментів;
  • гігієнічних засобів;
  • технічних обладнань для генерації чи збереження електроенергії, інтернет-зв’язку (генератори, старлінки та акумулятори)

Волонтери здійснюють швидку доставку гуманітарної допомоги до місця призначення, обираючи безпечні шляхи, та розподіл її між населенням. Благодійний фонд Пін-Ап діє як ефективний механізм допомоги тим, кому вона дійсно необхідна. Pin-Up завжди поруч зі своїми співвітчизниками та не планує зупинятись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...