
10:53, 18 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Чи воював брат Єрмака в Ірпені?
Недавно в свіжому інтерв'ю Начальник української військової розвідки Кирило Буданов заявив, що брат глави Офісу президента Андрія Єрмака Денис брав участь у боях за Ірпінь на початку великої війни. Окрім цього на історії з воюючим братом завжди акцентував і сам голова ОП - Андрій Єрмак.
Але не все так однозначно...
Зі слів голови Офісу Президента Андрія Єрмака, його брат Денис Єрмак пішов добровольцем у ТрО з 25 лютого 2022 року, хоча бійці цього батальйону стверджують, що він пішов у ТрО 28 березня після того, як стало зрозуміло, що ворога викидають з Київської області. І пішов він у мінометний взвод на посаду старшого навідника, хоча посада снайпера була вільна.
Детальніше про це у відео-розслідуванні Цензор нет.:
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у ФЕЙСБУК
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
00:57, 11 червня
10:12, 18 червня
09:19, 17 червня
10:54, 14 червня
45