• Головна
 • Що потрібно для влаштування на роботу таксистом
Новини компаній
11:26, 15 грудня 2023 р.

Що потрібно для влаштування на роботу таксистом

Новини компаній

Робота таксистом останнім часом дуже затребувана, тим паче якщо у вас є власне авто. Ви можете власноруч обирати години своєї діяльності, відпочивати коли вам зручно та навіть працювати вночі. Робота в таксі Київ допоможе вам швидко зібрати необхідну суму грошей, якщо ви цього наразі потребуєте. Вільність рухів у цій справі дозволить вам виконувати декілька робіт водночас та не відмовлятися від своєї основної роботи.

Що потрібно для початку

Для початку вам потрібно ознайомитися з доступними сервісами та обрати ті, що підійдуть вам за умовами. Всі сучасні таксі-системи працюють через застосунки, тому вам буде дуже легко зареєструватися. Більше не потрібно проходити співбесіду, достатньо завантажити необхідні документи, які включають в себе:

 • Водійське посвідчення. Воно має бути дійсним та відповідати тій категорії авто, яке ви зібралися водити.
 • Ліцензія на пасажирські перевезення. Компанії рідко питають про такі документи, проте в залежності від виду автівки вам буде запропоновано поділитися цим документом. Якщо ви хочете просто перевозити пасажирів, тоді ліцензія вам не знадобиться. Переважно це залежить від регіонів та країни.
 • Технічний паспорт автомобіля. Це документ, що підтверджує технічний стан автомобіля.
 • Страховий поліс. Цей документ обов’язковий та покриває ризики, пов’язані з пасажирськими перевзуваннями.
 • Документи на автомобіль. Власник або орендар автомобіля повинен надати відповідні документи на транспортний засіб.
 • Правила та положення компанії. Якщо ви працюєте через таксі-компанію, вам можуть знадобитися документи, що підтверджують ваше призначення та визначають умови співпраці.
 • Залежно від локації, можуть знадобитися інші ліцензії та дозволи, наприклад, на працю з електронними платіжними системами.
 • Документи, що підтверджують твою освіту. Деякі регіони можуть вимагати додаткову освіту або сертифікати про курси водіння.

Після збору усіх необхідних документів, ви повинні будете надіслати їх через застосунок тієї компанії, яку обрали для співпраці. Має пройти декілька днів для того, щоб працівники системи перевірили ваші дані та змогли підтвердити згоду на співпрацю з вами. Переважно перевіряється ваша історія кримінального минулого, адже це важливо для роботи з клієнтами.

Переваги праці таксистом

Обираючи цю роботу на власній машині, ви отримуєте низку переваг, які дозволять вам мати вільний графік та не переставати займатися основною роботою. До них можна віднести:

 • Низький процент у застосунку. Якщо ви будете працювати на своєму авто, то вам не доведеться платити великий процент для компанії. Всі гроші будуть надходити до вас, а витрати на машину будуть покриватися таксі-системою.
 • Ви самі можете вирішувати, яких пасажирів брати до себе у машину. Вони також будуть мати рейтинг та ви зможете оцінювати їх перед тим, як запросите у машину. Обирайте тільки ті варіанти, які будуть вигідні вам по локації та часу.
 • Обирайте той район, де вам зручно працювати та приймайте заявки у його межах.
 • Встановлюйте свої правила для пасажирів згідно з вашою системою цінностей. Наприклад, ви можете пропонувати клієнтам вмикати свою музику або курити у машині, якщо самі також курите. Це розширить межі вашої клієнтської бази.
 • Беріть заявки тоді, коли у вас є на це час. Ви можете працювати на основній роботі та активувати застосунок тоді, коли у вас буде вільний час на додатковий заробіток. Приймайте заявки у будь-який час вдень або вночі.

Робота в таксі – це самодостатня та вільна діяльність, з якою ви можете керувати своїм часом як забажаєте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...