• Головна
  • Поради з вибору якісного військового шолома
Новини компаній
14:00, 22 лютого

Поради з вибору якісного військового шолома

Новини компаній

Коли йдеться про військовий шолом, можна безкінечно довго говорити про переваги кожного виду. PASGT — максимально закритий варіант, який здебільшого використовують для екіпірування бійців ЗСУ. Шоломи типу FAST забезпечують бійцю можливість виконувати свою роботу ефективно, комбінуючи захист голови з різними функціональними елементами. Їх можна легко і комфортно використовувати в будь-яких умовах, зокрема і за потреби тривалого насіння. Військовий шолом MICH в став ідеальною комбінацією високої якості, надійності, функціональності та високого рівня захисту від куль і уламків.

Поради з вибору якісного військового шолома, фото-1

Слід розуміти, що окрім форми тактичної каски, при її виборі важливо враховувати й безліч інших характеристик а саме:

  • Матеріал виготовлення.
  • Рівень захисту NIJ, ДСТУ.
  • Розмір.
  • Сумісність із функціональними аксесуарами.
  • Особливості підвісної системи.

Від комбінації всіх перелічених вище елементів буде залежати комфорт використання броні, здатність військовослужбовця виконувати поставлену задачу та власне рівень безпеки.

Рівень захисту — чому важливо на це звертати увагу?

Для того, аби балістичний шолом був ефективним під час використання в реальних бойових умовах, він обов'язково проходить балістичні випробування. Саме вони дозволяють оцінити наскільки ефективно шолом буде захищати людину від різного типу уражень, куль, уламків тощо. На сьогодні показником якості є відповідність шоломів класам захисту за ДСТУ або NIJ. Тільки наявність підтвердження про проведення балістичних випробувань та присвоєння відповідного класу захисту можна вважати гарантією високої якості та функціональності тактичних касок.

Матеріал виготовлення — основа міцності

Металеві каски, які використовувалися раніше, суттєво поступаються за якістю та характеристиками сучасним шоломам, які виготовляють із надвисокомолекулярного поліетилену, вуглеводних волокон або кевлару (араміду). Вони змогли поєднати в собі міцність та легкість, що дозволяють зробити каску практичною у використанні, довговічною, стійкою до уражень різного типу. Ба більше, НВМПЕ та кевлар стали синонімами безпеки та надійності броні.

Площа захисту тактичного шолома та його функціональність

Логічно вважати, що чим більшою є площа захисту тактичного шолома, тим ефективніше він буде виконувати свою основну функцію. Водночас шолом може дозволяти розмістити додаткове обладнання, а отже, підвищувати функціональність людини у бойових умовах. Тож, окрім форми шолома, матеріалу та рівня захисту, вкрай важливо звертати особливу увагу на можливість комплектувати каску функціональними аксесуарами: тактичними навушниками, мікрофонами, камерами та іншим обладнанням.

Підвісна система ж забезпечить оптимальну фіксацію каски на голові, запобіжить зсуванню шолома, дозволить використовувати його протягом довгого періоду часу. На сьогодні найрозповсюдженішими є два види підвісних систем — по типу Ops-Core та по типу BOA / Team Wendy.

Тож, обираючи шолом, зважайте на його клас захисту, матеріал та форму, сумісність із додатковими елементами, а також на підвісну систему та розмір. Адже шолом має надійно фіксуватися на голові, аби гарантувати надійний захист бійцю навіть у найжорсткіших умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...