Профайл Юлії Устич

Заступник міського голови Ірпеня з гуманітарних питань.

Устич Юлія Петрівна народилася 1 червня 1983 в місті Ірпінь. Закінчила Академію праці та соціальних відносин федерації профспілок України, працювала вихователем у дитсадку, практичним психологом у школі, методистом Київського обласного інституту післядипломної освіти  педагогічних кадрів.

В Юні роки працювала моделлю. Вишукано одягається, дуже фотогенічна. Фото Юлії Устич, з яким вийшла газета "Знаю" вдалося практично з першого дубля:

Має досвід роботи в органах місцевого самоврядування - була заступником голови Білоцерківської районної держадміністрації з соціально-гуманітарних питань. За час роботи на посаді багато уваги приділялось медицині (майже в кожному селі було відкрито амбулаторії, налагоджена співпраця із фондами щодо постійного поповнення медичних ліків) і соціальній роботі району, освіті та національно-патріотичному вихованню молоді. Так, за ініціативи Устич Ю. було відновлено роботу дитячого табору «Дружба» залучено німецьких  спонсорів   для реконструкції корпусів. Будучи на посаді заступника Устич Ю.  розробила програму для дітей Білоцерківщини з національно-патріотичного виховання. 

Закінчила Академію праці та соціальних відносин федерації профспілок України за спеціальністю соціальне управління, соціальна робота.

2015- методист навчально-методичного кабінету виховної роботи та позашкільної освіти в “Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів”

2015-2017- ВО голови Білоцерківської районної держадміністрації з соціально-гуманітарних питань 

2017 - заступник міського голови з гуманітарних питань 

З лютого 2017 року - радник Ірпінського міського голови з питань освіти.

Згідно декларації поданої у 2018 році Устич має земельну ділянку та житловий будинок у с.Мала Вільшанка Білоцерківського району, які придбала у 2014 році. Крім того, має квартиру, площею 67,8 м2 прдбану у 2016 році.

Задекларовано лише одне легкове авто Mercedes CLK 2003 року випуску на якому Юлія Петрііна їздить і сьогодні.

За 2018 рік отримала 178763 грн на посаді заступника міського голови, тобто 14896,91 грн за місяць.Інших готівкових сум не вказано.

Як радник міського голови налагоджує співрпаую Ірпеня з іншими містами України. Крім того, сприяє розвитку медицини в Ірпені та регіоні, бере участь у Всеукраїнських медичних самітах. 

У 2020 році долучається до волонтерства в Ірпені під час карантину, зокрема збирає продуктові набори та речі для потребуючих мешканців міста.

Сама виховує двох дітей: дочку та сина. 

Відгуки та коментарі