Вже третій рік поспіль, Фієста відкриває свої двері для вас. Кожен рік, ми додаємо щось нове, та поліпшуємо якість існуючого на локації. В цьому році, на вас чекає багато цікавих подій, це щотижневі концерти, спортивні події та трансляції, оновлені лаундж-зони, дитячий театр, та пінні-вечірки для дітей та дорослих. 

Ми почули ваші побажання, з приводу їжі. Тож в цьому році, 6 локацій фуд-корту, будуть працювати щоденно! Ви зможете скуштувати ваші улюблені страви, це мангальна зона, грузинська кухня, стріт-фуд (піца, бургери, фрі), дуже круті стейки та сандвічі на углях, Wok меню, а також морська кухня (устриці, мідії, риба). Тож вибір тільки за вами!

Тож залишилось головне, це відкрити нашу улюблену локацію, та знов побачити ваші усмішки!

Приходьте на відкриття, та заряджайтесь позитивом на все літо. Зустріньтесь з друзями, та проведіть весело час, відриваючись під звуки якісної української драйвової музики. Підписуйтесь на подію, та не пропускайте важливу інформацію. Обов’язково робіть репости, щоб зустрітися зі своїми друзями. Це ваше місто, і ваша локація!

Зустрінемось на Фієсті!

Де: Буча, вул. Депутатська 1-В, містечко «Фієста»
Коли: 30 квітня 15:00
Що: Відкриття літнього розважального містечка «Фієста». Концерт / Розважальна програма для дітей / Розіграш призів від партнерів / Смачна їжа / Зустріч друзів
Хто: гурти MniShek | Go A | The Doox сучасний український саунд, від електро-фольк до етно-року. 
Вартість квитка: 100 грн. 
Діти до 14 років вхід вільний!