14 жовтня, Гостомель відзначатиме 525-й День народження! 

Епіцентр святкування відбуватиметься на площі біля склозаводу, де на вас чекатиме багато приємних сюрпризів і зірки естради. Однак святкування, зважаючи на ювілей, розпочнуться раніше. 10 жовтня відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Митрополит Петро Могила. Маловідомі сторінки життя» (ЗОШ №13, об 11-й годині). Чи був митрополит в Гостомелі? Прийдіть і дізнайтеся.

У суботу стартує спартакіада на центральному стадіоні з футбольних (з 10-00). А яке ж свято без ярмарку! Тим паче, в Гостомеля — древні традиції ярмаркування, що йдуть з часу надання йому Магдебурзького права (1614 р). Ярмарок триватиме три дні! Місце проведення Бучанське шосе в районі «Фори».

13 жовтня — відкриття стели Алеї козацької слави разом із козаками, які покажуть свій вишкіл, а справжня козачка, народна артистка Світлана Мирвода подарує всім незабутні пісні.

Буде чимало розваг для дітей на атракціонах, що розмістяться на площі біля Культурно-оздоровчого комплексу. Також проходитиме виставка військової техніки НГУ.