
15:37, 2 листопада 2017 р.
За гарні оцінки в Ірпені платитимуть гроші
Мерія Ірпеня запускає мотиваційну програму для учнів та вчителів в школах міста. Передбачається грошова винагорода за успіхи в навчанні та освітній роботі. Зокрема, як стало відомо з джерел в міській раді, до учнів буде застосовуватися потрійний критерій:
- успішність в навчанні;
- оцінка класного керівника;
- оцінка колективу.
Дана програма буде створена для стимулювання учнів поглиблювати свої знання, а для вчителів з метою поліпшення якості надання знань та методів навчання.
Нововведення планують впровадити з наступного року.
Читайте також: Міносвіти заборонило закривати гуртожитки на ніч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:22, 16 червня
91
10:54, 14 червня
64
22:30, 23 червня
15:10, 22 червня