
Анонс
15:14, 9 листопада 2017 р.
В Ірпені пройде Кубок Київщини з регбі
Анонс
У суботу, 11 листопада, на Ірпінському центральному міському стадіоні “Чемпіон” відбудеться Кубок Київщини з регбі – 7 за участю команд “Росомахи” (Ірпінь), “Антарес”, “Дарниця”, “Ірпінь”, “Пегас”, “Дмитрівка”, “Бориспіль”, “Клавдієво”, “Політехнік”, який відбудеться за таким розкладом . Початок о 09:00.
Запрошуємо усіх вболівальників нашого міста на це спортивне дійство.

.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
42
12:54, 11 червня
1
10:30, Сьогодні
10:12, 18 червня
1
11:02, 18 червня