Два дива в Ірпінській заплаві

Перше диво сталося повесні – коли Ірпінську заплаву засіяли кукурудзою. Від 8 Лінії до Гостомельської траси по обидва боки річки Ірпінь. Сотні гектарів землі було розчищено від цілинного бур’яну і зорано. Колосальна робота здійснена, озеро бензину використано. Та ще й засіяли землю елітним голландським зерном. Кажуть, Гостомельський голова прагнув вбити двох зайців: побороти таким чином традиційні загоряння заплави з торфовищами і зібрати добрий врожай.

Та маємо друге диво. На сьогодні кукурудзяний лан не зібрано. Кукурудза банально пропадає, гине, початки на стеблах здебільшого гниють і покриваються цвіллю. Місцеве населення, звісно, трошки попаслося, але то були мізерні зусилля з порятунку урожаю.

Невже все це достоїть – мільйони грошей на вітер! – до весни? Просохле, підсушене кукурудзяне листя з бадиллям палає, як порох! То в що ж тоді перетвориться заплава?

Два дива в Ірпінській заплаві, фото-1 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-2 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-3 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-4 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-5 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-6 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-7 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-8 Два дива в Ірпінській заплаві, фото-9
Ірпінь Ирпень Гостомель кукурудза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі