
23:14, 17 грудня 2017 р.
Миколай припаркував сани біля мерії
Центральна площа Ірпеня повністю готова зустрічати новорічні свята, не вистачає хіба що снігу!
Сьогодні на площі перед Ірпінською міськрадою, в рамках підготовки до новорічн-різдвяних свят встановили фігуру північного оленя з санками та запустили новорічний екскурсійниї потяг.
Нагадаємо, вчора по Ірпеню їздила вантажівка торгової марки Coca-Cola.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
22:30, 23 червня
10:22, 16 червня
142
15:06, 22 червня
1
22:30, 23 червня