
12:20, 24 грудня 2017 р.
Ірпінські спортсмени знову в лідерах
На всеукраїнському турнірі з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження Ірпінські спортсмени завоювали три золоті та одну бронзову медаль.

Читайте також: Бучанські спортсмени здобули перемогу в турнірі з кікбоксингу
Перемоги здобули Андрій Костенко, Єгор Ткаченко та Олександр Хуторнюк. На третю сходинку п’єдесталу вийшов Данило Скумаєв. Крім того, Андрій Костенко, який б’ється у ваговій категорії 41,5 кг, отримав кубок за техніко-тактичну підготовку.
Турнір проходив з 18 по 23 грудня у місті Коломия. У ньому взяли участь понад сто найсильніших боксерів України. Честь Ірпеня захищали шестеро спортсменів.
Вітаємо Ірпінських спортсменів з цим досягненням, надалі бажаємо лише перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:12, 18 червня
1
12:54, 11 червня
22:30, 23 червня
10:12, 18 червня
09:19, 17 червня