
13:35, 31 січня 2018 р.
У Гостомельському бізнес-форумі візьмуть участь екс-президенти України
1 лютого в Гостомелі відбудеться бізнес-форум на тему: «Децентралізація: що принесе місцевому бізнесу створення Гостомельської ОТГ?" У цьому представницькому заході візьмуть участь та виступлять два Президенти України Леонід Кравчук (1991 – 1994 роки) та Віктор Ющенко (2005 – 2010 роки).

Читайте також: Розпочалося «Декларування-2018»
Обох президентів пов’язують давні дружні зв’язки з головою Гостомеля Юрієм Прилипком. Зокрема, в жовтні минулого року Віктор Ющенко відвідував Гостомель, де дав високу оцінку роботи команди селищного голови Юрія Прилипка.
Президенти прибудуть на бізнес-форум щоб розповісти своє бачення сучасних трансформацій в країні і глобальні можливості для розвитку економіки у Гостомельській об’єднаній територіальній громаді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:15, 22 червня
11:02, 18 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, 23 червня