• Головна
  • Більшість жителів Київщини не задоволені ситуацією в країні
Статистика
16:47, 23 лютого 2018 р.

Більшість жителів Київщини не задоволені ситуацією в країні

Статистика

Переважна більшість жителів Київщини вважає політичну ситуацію в Україні напруженою, виступає за кардинальні зміни. Не надто вірять вони і у кардинальне покращення життя.

Читайте також: Як правильно зняти житло щоб не обманули

Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на дослідження, проведене соціологічною групою "Рейтинг".

Відповідаючи на питання соціологів, "чи, в цілому, країні сьогодні потрібні радикальні зміни чи нехай все залишається так, як є, аби не гірше, чи краще повернути так, як було раніше?" за кардинальні зміни на Київщини виступило 65% опитаних, водночас 12% респондентів зазначили, що краще повернути так, як було раніше. 

У цілому політичну ситуацію в Україні жителі Київщини оцінюють як

  • 56% - напружена та критична
  • 34% - вибухонебезпечна.
  • 4% - спокійна

Не надто оптимістично мешканці столичного регіону дивляться у майбутнє. Так, відповідаючи на питання, чи зміниться життя Вашої сім'ї в нашій країні через п'ять років, лише 8% респондентів спрогнозували суттєве покращення. 22% вважають, що життя трохи покращиться. Водночас 28% жителів Київщини прогнозують, що їх рівень життя суттєво не зміниться, ще 28% - трохи погіршиться. Песимістів, які вважають, що за п’ять років життя суттєво погіршиться на Київщині – 7%.

Опитування було проведено компанією "Рейтинг" 12-28 грудня 2017 року. Вибіркова сукупність склала 30 000 респондентів (по 1200 у кожному регіоні) у форматі особистого формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 0,6%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #статистика #Київщина #країна #рейтинг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...