• Головна
  • В Київській області зменшилася середня заробітна плата
Аналітика
11:18, 7 березня 2018 р.
Надійне джерело

В Київській області зменшилася середня заробітна плата

Аналітика
В Київській області зменшилася середня заробітна плата

Середній розмір заробітної плати штатних працівників Київської області в січні в 2,2 рази перевищив рівень мінімальної заробітної плати і склав 8145 грн. Цей показник на 6,6 % менше, ніж в грудні минулого року. Таку статистику оприлюднило ГУ статистики в Київській області . 

Читайте також: Ірпінь піднявся у рейтингу прозорості міст

За одну оплачену годину працівникам нараховано 56,55 грн. Середньооблікова чисельність штатних працівників Київської області в січні 2018 р. склала 350,7 тис. осіб. Всього на оплату їхньої праці було спрямовано 2,9 млрд грн.

Зменшення рівня оплати праці відбулося в більшості видів економічної діяльності – від 0,8 у сільському господарстві до 34,4 % в державному управлінні та обороні, обов'язкове соціальне страхування. У той же час відбулося збільшення – від 4,5 % у сфері складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту – до 46,6 % у сфері транспорту.

Найбільш оплачуваними в економіці області були працівники складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, промисловості – з виробництва основних фармацевтичних продуктів, фармацевтичних препаратів, заробітна плата яких перевищила середній показник по області в 1,9 рази.

Значно нижчою залишилася заробітна плата на підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, сфери творчості, мистецтва та розваг, де співвідношення рівня оплати праці з середнім по економіці області не перевищувало 59,5 %.

Нагадаємо, що мінімальна зарплата в країні на сьогодні складає 3723 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #сайтІрпеня #зарплата #Київськаобл.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...