• Головна
  • 15 березня в Ірпені стартує прийом проектів до громадського бюджету
12:08, 10 березня 2018 р.

15 березня в Ірпені стартує прийом проектів до громадського бюджету

15 березня в Ірпені стартує прийом проектів до громадського бюджету

15 березня 2018 року в Ірпені розпочинається прийом проектів для участі у програмі «Громадський бюджет м. Ірпінь».

Жителі Ірпеня можуть долучитись до вирішення проблем, покращити своє місто, мікрорайон чи вулицю та безпосередньо взяти участь у розподілі частини бюджету – так званого громадського бюджету. Для цього необхідно подати проект заповнивши бланк-заяву проекту, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету

Відповідно до Програми обсяг коштів Громадського бюджету у 2018 році становить 1500,0 тис. грн., з яких 40 % спрямовується на реалізацію малих проектів (до 50 тис. грн.) та 60 % на реалізацію великих проектів від (від 50 тис. до 150 тис. грн.). У міському бюджеті на 2018 рік передбачені видатки на реалізацію цих проектів, які за результатами голосування в 2017 році отримали перемогу.

За пропозицією громадськості та Робочої групи, Ірпінська міська рада затвердила програму з внесеними змінами, а саме збільшила загальну вартість проектів. Вартість малих проектів буде складати до 99,9 тис. грн., великі проекти від 100 тис. грн. до 500 тис. грн. (не вище). На їх реалізацію у 2019 році передбачено обсяг Громадського бюджету в сумі 2000 тис. грн. (40 % обсягу коштів на малі проекти та 60 % на великі проекти).

Прийом проектів для участі в Програмі розпочинається з 15 березня і буде тривати 30 календарних днів.

Всі подані авторами проекти будуть опрацьовані Робочою групою, яка аналізуватиме проекти на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до вимог Програми.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 4 червня 2018 року будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет» та в Центрі надання адміністративних послуг. Кожен мешканець міста Ірпеня віком від 16 років зможе проголосувати за один малий проект і за один великий, який йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування. Для осіб, які не здатні самостійно пересуватись та які мають документи про визнання певної групи інвалідності передбачена можливість голосування на дому. Заяву про можливість голосування вдома необхідно надіслати на адресу: 08200, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2а, не пізніше ніж за 2 дні до закінчення голосування. В заяві необхідно вказати адресу проживання та номер телефону.

Триватиме загальноміське голосування 9 календарних днів з 11 червня по 19 червня включно. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету у наступному, 2019 році.

Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні управління та відділи міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2019 році.

Детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті ІМР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #сайтІрпеня #громадськийбюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...