
11:48, 31 березня 2018 р.
Завтра в Ірпені відключать опалення

1 квітня згідно розпорядження Іріпінського міського голови в Ірпені, Гостомелі, Ворзелі та Коцюбинському буде завершено опалювальний сезон. Повідомляє офіційний сайт Ірпінської міської ради.
Дане розпорядження було видане 29 березня 2018 р. у зв’язку із підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла.
«Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я згідно із заявами керівників таких установ, поданих з урахуванням Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та в межах наявних фінансових призначень, погоджених з органом місцевого самоврядування», – йдеться у розпорядженні.
Також у документі зазначено, що теплопостачальні підприємства мають забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалювального сезону в населених пунктах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
10:54, 14 червня
64
09:19, 17 червня
00:57, 11 червня
10:54, 14 червня
42
22:30, Вчора