09:00
25 липня
Після проведення опитувань в ірпінських групах було прийнято рішення перенести зупинку попутних поїздок.
Тепер зупинку попуток на Академмістечку (між Бучанською маршруткою і 379), перенесли трохи далі зупинку маршрутки № 422, яка їде на Бучу. Це на 120 м вперед:
Читайте також: В Ірпені створили телеграм чат для пошуку попуток в Київ
"Пасажири не стоятимуть на середині дороги, а водії не будуть зупинятися в другому ряду. Та й маршрутників дратувати будемо менше." - пишуть користувачі мережі.