• Головна
  • ДСНС перевірила стан безпеки шкіл мистецтв в Ірпені та Бучі
10:38, 16 квітня 2018 р.

ДСНС перевірила стан безпеки шкіл мистецтв в Ірпені та Бучі

ДСНС перевірила стан безпеки шкіл мистецтв в Ірпені та Бучі

Головним управлінням ДСНС України у Київській області розпочато перевірки стану техногенної та пожежної безпеки торговельно-розважальних закладів, загальноосвітніх та дошкільних дитячих закладів і закладів охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням.

Загалом перевірці підлягають понад 1542 зазначених об’єктів: понад 167 торговельних центрів, 89 лікувальних закладів та 1286 шкіл і дитячих садків. Для проведення перевірок задіяні більше 100 працівників ДСНС.

Читайте також: Чи безпечний ТРЦ "Жираф" в Ірпені

Впродовж квітня вже перевірили стан техногенної та пожежної безпеки у 27 закладах, з них: у 14 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 13 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах.

За порушення вимог пожежної безпеки і невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 24 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

Також за результатами перевірок подано до адміністративного суду 1 позовну заяву на призупинення експлуатації об’єкт перевірки.

Зокрема під час перевірки протипожежного стану дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів виявлено 237 порушень, з яких 82 порушення не усунуто впродовж попередніх років: у 12 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, у 3 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 5 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 3 будівлі потребують заміни або ремонту систем електропостачання, у 3 будівлях необхідно перепланувати шляхи евакуації, 2 будівлі необхідно обладнати первинними засобами пожежогасіння.

В Ірпені відбулася перевірка Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 4), за результатами перевірки було складено відповідний акт. Також перевірили Дитячу школу мистецтв ім. Левка Ревуцького (м. Буча, вул. М. Гориня, 4), з результатами перевірки можна ознайомитись в акті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #ДСНС #Буча #безпека #перевірка #школи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...