
15:37, 26 квітня 2018 р.
Оновлення автопарку: ірпінські комунальники отримали нову техніку
26 квітня Ірпінський міський голова Володимир Карплюк вручив ключі від 3-х нових автомобілів водіям комунальних підприємств «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь» та «Ірпіньводоканал».
«Машини були виставлені на центральній площі, і їх міг оглянути кожен охочий, – написав на своїй публічній сторінці у Фейсбук очільник Ірпеня. – УЖКГ «Ірпінь» показало свій новий сміттєвоз, а «Ірпіньводоканал» – асенізаційний автомобіль та гідродинамічну машину, яка чи не щодня потрібна для промивання каналізаційної системи. До речі, такі гідравлічні машини, як правило, є тільки в обласних водоканалів».
«Ми й надалі будемо оновлювати матеріально-технічну базу наших комунальних підприємств, замінювати мережі і покращувати умови праці співробітників, – підкреслив Володимир Карплюк. – Бо тільки комплексне оновлення комунальної сфери може суттєво змінити якість комунальної послуги населенню».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Літо вражень Pepper’s Club: благодійні концерти #НаШапку, серія шоу «Королі Трібʼютів» та інше
Новини компаній
17:00
4 липня
Вар’єте "Рояль", імпровізація без цензури та вистави для дорослих: липневі вечори у Caribbean Club
Новини компаній
13:00
4 липня
11:50
3 липня
Макс Бородін дасть сольний концерт просто неба
Новини компаній
11:00
3 липня
Оголошення
20:02, 6 липня
3
19:54, 6 липня
20:12, 6 липня
live comments feed...