09:50, 14 травня 2018 р.
Надійне джерело

Максим Плешко – звіт депутата

Максим Плешко – звіт депутата

Звіт депутата Ірпінської міської ради, голови фракції «Нові обличчя» Плешка Максима Валерійовича. Округ 21 – вулиці Лісова, Чехова, Українська, провулки Київський, 1-й та 2-й Український.

На окрузі, на території, яка планувалась під забудову ми організували найкращий в Ірпені парк «Центральний». Це задум міського голови Володимира Карплюка, який втілювали всією командою.

На перетині вулиці Пушкінської й Української за моєї ініціативи з’явився сквер «Пушкінський» з дитячим майданчиком і зупинкою.

Здійснено капітальний ремонт вулиць Пушкінської та Тищенка з прокладанням тротуарів, яких тут ніколи не було. Заасфальтовано вулицю Лісову та здійснено капітальний ремонт з прокладанням тротуарів по вул. Чехова на ділянці від Української до Університетської. (Ці два пункти ініціював перед міським головою ще до того, як став депутатом.)

По вулиці Пушкінській та частині вулиці Української (від Гагаріна до Пушкінської) прокладено систему підземного дощового водовідведення, якої до цього ніколи там не існувало. Ліквідовано велетенські калюжі поблизу перетину Пушкінської та Соборної, на Університетській біля в ходу в парк «Центральний» та на перетині Української з вулицею Гагаріна.

Вулицю Лісову освітлено сучасними LED ліхтарями.

В районі парку «Центральний» встановлено світлофори й облаштовано пішохідний перехід, раніше тут часто були ДТП.

За зверненням громадян та завдяки «Ірпіньзеленбуду» видалили 9 сухостійних і аварійних дерев на вулицях Лісовій, Чехова та 2-му Українському провулку.

Щоб підтримувати порядок та чистоту на території мого округу, долучаюся та сам організовую толоки. Зокрема спільно з мешканцями вулиці Лісової було проведено 8 толок із прибирання прилеглої до вулиці зеленої зони.

Разом із громадою вулиці Лісової ми виграли два проекти по громадському бюджету − на будівництво спортивного та дитячого майданчиків.

Земельна ділянка на вулиці Лісовій поблизу магазину «Лесной» закріплена за Відділом культури міськради з цільовим призначенням для спортивного майданчика. Тож я докладу максимум зусиль, щоб у цьому році він був там побудований.

Ініціював та супроводив передачу справних елементів дитячого майданчика в дитсадок «Сонечко», які були демонтовані з центральної площі під час її реконструкції.

Варто зазначити, що саме 17-та школа нашого округу була обрана серед інших для добудови нового корпусу. Біля школи збудовано новий спортивний майданчик, в туалетах школи встановлено окремі кабінки, яких не було раніше.

Також впродовж 2017 року надав 86 депутатських актів громадянам для отримання субсидій, медичних послуг у поліклініці, влаштування дітей до навчальних закладів тощо.

Постійно долучаюсь до громадського життя міста, беру участь в організації загальноміських свят і подій, працюю з іноземними делегаціями, містами-побратимами з-за кордону, проводжу екскурсії Ірпенем для почесних гостей, активно виступаю у засобах масової інформації з метою формування позитивного іміджу міста.

Був ініціатором та організував розробку проекту Регіонально-ландшафтного парку «Біличанський ліс», за прикладом національних парків Канади та США.

Насамкінець, хочу зазначити, що за останні 3 роки Ірпінь дуже змінився. Усі вище згадані позитивні зміни не я зробив − це зробила команда, членом якої я є. А передусім, це зробив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк – наш лідер.

Бюджет розвитку Ірпеня наша команда збільшила у 20 разів. Це можна побачити, глянувши на місто. Але навіть цього не досить, щоб вирішити усі хронічні проблеми одразу. Знаючи завзяття нашого мера, можу сказати одне: темп збавляти ми не будемо.

Ми не збираємося почивати на лаврах. Я добре знаю про потребу асфальтування вулиці Української від Чехова до Федорова. І сподіваюся, що вже цього року там з’явиться якісний асфальт і тротуари. Так само асфальт необхідний у верхній частині вулиці Чехова, про провулки я теж пам’ятаю. Гостро стоїть питання зеленої зони по вулиці Лісовій. Після здачі нового корпусу ЗОШ № 17 треба ставити питання про повну реконструкцію інженерних комунікацій та утеплення старого приміщення школи… У планах бачиться новий садочок на вулиці Київській на місці старої 100-річної будівлі.

Створення комфортних умов проживання в Ірпені – наша спільна турбота, тож розраховую на вашу підтримку, розуміння і допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #звітдепутата #МаксимПлешко
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...