• Головна
  • З приходом Карплюка бюджет розвитку Ірпеня зріс у 32 рази
11:46, 19 червня 2018 р.

З приходом Карплюка бюджет розвитку Ірпеня зріс у 32 рази

Динаміка виконання міського бюджету в частині бюджету розвитку, починаючи з 2014 року до травня 2018 року, показує зростання майже у 32 рази (31,9 точна цифра). Про це свідчить довідка Фінансового управління Ірпінської міськради, що була оприлюднена під час сьогоднішнього засідання виконкому.

З приходом Карплюка бюджет розвитку Ірпеня зріс у 32 рази, фото-1

Бюджет розвитку - це доходи і видатки місцевого бюджету, які утворюються і використовуються для реалізації програм соціально-економічного розвитку, зміцнення матеріально-фінансової бази міста.

Це складова частина спеціального фонду місцевого бюджету, яка надає можливості громаді зробити покращення інфраструктури, політикам втілити свої передвиборчі обіцянки, а людям побачити відповідальність місцевих еліт.

Дохідна частина бюджету розвитку складається, в основному, з таких надходжень: єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва, кошти від продажу землі несільськогосподарського призначення, субвенції з інших бюджетів на виконання інвестиційних програм.

Капітальні видатки бюджету розвитку спрямовуються на: соціально-економічний розвиток, виконання інвестиційних програм (проектів), будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери і житлово-комунального господарства.

Бюджет розвитку є реальним фінансовим інструментом забезпечення програми розвитку територій, що лягає в концепцію програмно-цільового методу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #бюджетрозвитку #Карплюк #виконком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...