• Головна
  • 8 потужних методів для відновлення роботи мозку
15:00, 30 липня 2018 р.
Надійне джерело

8 потужних методів для відновлення роботи мозку

8 потужних методів для відновлення роботи мозку

Від деменції немає ліків і профілактика має вирішальне значення для збереження ясності розуму!

Оскільки існує безліч типів деменції і залежно від типу, деменція викликає втрату пам'яті, навички мислення і не лише. Наслідуйте ці 8 кроків, щоб запобігти деменції.

Деменція навіть може викликати депресію, перепади настрою, відсутність судження і дратівливість. І дуже часто деменція викликає серйозне порушення повсякденного функціонування.

1. Будьте обережні з високим вмістом міді у воді

Хоча нашому організму треба невелику кількість міді для виживання, але велика кількість може завдати шкоди нашому мозку.

Фактично, дослідження в 2013 році показало, що мідь може викликати початок хвороби Альцгеймера. Крім того, вона може прискорювати прогрес хвороби.

Рекомендується використовувати фільтр для води, який сертифікований NSF відповідно до NSF / ANSI 53 для зниження змісту міді у воді.

2. Уникайте ліків від алергії і інших пігулок, що провокують деменцію

Звичайні ліки від алергії, безсоння, депресії провокують розвиток деменції. Це включає багато популярних ліків, такі як Benadryl, Dramamine, Advil PM і Unison. Відомо, що у цих пігулок є антихолінергічні ефекти, які дослідники все частіше зв'язують з деменцією.

Дослідження 2016 року використало візуалізацію мозку для виявлення того, як антихолінергічні препарати впливають на мозок. За допомогою технології візуалізації дослідники змогли показати, як люди, котрі приймають антихолінергічні препарати, випробовують нижчий метаболізм мозку і велику атрофію мозку. Крім того, учасники, котрі приймають антихолінергічні препарати, дають найгірші результати в тестах на пам'ять.

Крім того, вчені з Вашингтонського університету виявили, що хронічне використання деяких антихолінергічних антидотів для лікування безсоння і алергії збільшує ризик розвитку деменції людини.

Якщо ви можете знайти інші способи полегшення симптомів алергії, природніші і безпечніші способи, які зможуть допомогти вам спати.

3. Сон в положенні, сприятливому для мозку

Положення голови під час сну має значення. Більшість людей сплять на боці. І виходить, що це краще положення для вашого мозку. Це пов'язано з дренуванням шкідливих речовин.

У одному дослідженні було виявлено, що гліфатични шлях мозку, складна система, яка очищає від сміття і інших шкідливих хімічних речовин мозку, краще всього спрацьовувала, коли люди спали на боці. Це порівнювали з людьми, які спали на животах і спині.

4. Уникайте пестицидів, які ушкоджують мозок

Докази все частіше свідчать про те, що деменція - це не лише генетична проблема. Дослідники зв'язали екологічні тригери, такі як ДДТ з хворобою Альцгеймера. У людей з більш високим рівнем ДДТ в крові набагато частіше зустрічається діагноз хвороби Альцгеймера.

Жирні і тваринні продукти містять найвищі рівні ДДТ. Це відбувається тому, що вони зберігаються в жирі і збільшують їх концентрацію, коли вони рухаються по харчовому ланцюгу.

Дослідження в 2015 році показало, що люди, які їли продукти, оброблені ацетамипридом, інсектицидом, скаржилися на такі симптоми, як втрата пам'яті, тремор пальців і головний біль.

5. Майте мету в житті

Медичний центр Університету Раш виявив чудовий зв'язок між почуттям мети у людини і ризиком розвитку деменції. Учасники, які повідомили про найвищі цілі в житті, були в 2,4 разу менш схильні до розвитку хвороби Альцгеймера в порівнянні з людьми з відсутністю мети.

6. Остерігайтеся низького рівня вітаміну D

Дослідження, проведене в 2015 році, показало, що люди з важким дефіцитом вітаміну D стикаються з 122-процентним ризиком розвитку деменції.

Попросіть вашого лікаря провести аналіз крові, щоб визначити, чи є у вас дефіцит вітаміну D. Переконайтеся, що ви отримали реальне число, а не описове слово типу "нормальне".

7. Потурбуйтеся про свої зуби і ясна

Погана гігієна порожнини рота також може бути пов'язана з хворобою Альцгеймера. У одному дослідженні досліджували зубні звички приблизно 5500 літніх людей впродовж 18 років. Дослідники знайшли міцний зв'язок між людьми з поганою гігієною порожнини рота і розвитком хвороби Альцгеймера.

Ті, хто повідомляв про чищення зубів менше одного разу в день, до 65% частіше розвивали недоумство. Це порівнювали з людьми, які чистили зуби двічі в день. Автор дослідження відмітив, що бактерії, що викликають захворювання ясен, можуть досягати мозку. Це викликає запальний процес, який викликає ушкодження головного мозку.

8. Залишайтеся активними

Дослідження, проведене в 2017 році, проаналізувало судинні когнітивні порушення відносно деменції. Зокрема, вони вивчали, як вправи впливають на пацієнтів.

Дослідники запросили 38 літніх людей, яким був поставлений діагноз легкої і ранньої форми судинних когнітивних порушень. У той час жоден з пацієнтів не виконував вправ. Дослідники виміряли активність мозку учасників, а потім почали режим вправ одну годину 3 рази в тиждень. Спостерігачі сказали учасникам рухатися швидкими темпами; достатніми, щоб підвищити серцевий ритм приблизно до 65% від максимальної місткості.

У кінці дослідження мозок людей працював активніше і вони показали поліпшення функції швидкої уваги і ухвалення рішень.

Читайте також: Криза середнього віку: що змінюється в 45 років і як це пережити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мозок #людина #розум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...