
19:22, 6 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Попсуй відмовилася від участі в проекті "Нові лідери"
Сьогодні, 6 серпня на своїй сторінці в Facebook в.о. міського голови Анастасія Попсуй заявила про свій вихід із проекту "Нові лідери".
Нещодавно Анастасія Попсуй перейняла на себе обов'язки міського голови, що і стало причиною відмови від участі у конкурсі.
"Моїм новим пріоритетним завданням є керування містом і його прогресивний європейський розвиток" - наголошує політик.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:41
20 червня
09:00
20 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
15:06, 22 червня
10:54, 14 червня
45
11:02, 18 червня
00:57, 11 червня