
14:18, 27 серпня 2018 р.
Надійне джерело
21 мішок щебеня хотіли вкрасти з парку "Перемога"
У суботу, 25 серпня, о 16:00 до чергової частини «Муніципальної варти» надійшло повідомлення про те, що на території парку Перемоги невідома особа набирає у мішки щебінь і збирається його вивезти.

276dc4_f14aeab30f2f44fdbe3880a299b9a19e~mv2.webp
Читайте також: На велосипеді в автівку: нестандартне ДТП в Ірпені
Патрульні інспектори, прибувши на місце події, побачили чоловіка, який заповнив щебнем 21 мішок. Дозволу на вивезення щебню у чоловіка не було, тож інспектори МВ викликали поліцію. Зв’язалися з представником забудовника. Порушник пояснив, що вирішив набрати щебню, бо думав, що той нікому не належить. Забудовник не став писати заяву до поліції, його вимога – повернути щебінь на місце – була одразу ж виконана порушником.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
12:54, 11 червня
1
10:12, 18 червня
09:19, 17 червня
15:06, 22 червня
1