
13:21, 18 жовтня 2018 р.
В Ірпені пройшов бізнес форум
Сьогодні, 18 жовтня в приміщенні Ірпінської міськради пройшов форум для підприємців малого та середнього бізнесу. Учасниками форуму виступили представники підприємств, установ, організацій з Приірпіння, Київської та інших областей України, представники влади, науковці та громадські діячі.
В процесі форуму, учасники визначили засади цілісної політики ведення малого та середнього бізнесу, нагальні проблеми, що гальмують розвиток підприємництва та шукали шляхи їх вирішення. Проводили форум спікери з різних сфер діяльності, серед них, представник ГО "Всеукраїнське об`єднання "Малий та середній бізнес України", менеджер консалтингової фірми та директори підприємств.
Читайте також: Іспанський скульптор високо оцінив розвиток Ірпеня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
2
12:54, 11 червня
15:10, 22 червня
15:19, 22 червня