Дочекались: Університетську розширюють в напрямі Києва

Нарешті ірпінські водії зітхнуть з полегшенням: незабаром доїхати вранці до Києва по вулиці Університетській можна буде без тягнучок і заторів. 

Останнім часом ірпінські водії все більше нарікають на вранішні затори на вулицях Соборній та Університетській перед кільцевою розв'язкою біля водоканалу. Щоб уникнути заторів та тягнучок пропонували зробити ці вулиці з одностороннім рухом, або запровадити реверсну смугу на Університетській. Тож новина про другу смугу в напрямі Києва по вул. Університетській має порадувати і водіїв, і пасажирів громадського транспорту. Це дасть можливість збільшити пропускну спроможніть транспортних засобів, зокрема в години пік.

За інсайдерською інформаціїю "04597", розпочалися роботи щодо облаштування додаткової смуги руху по вул. Університетській в напрямі Києва. Тобто незабаром Університетська матиме 4 смуги руху - 2 в напрямі Києва і 2 з Києва. Тож усі, хто досі їздив по узбіччю, намагаючись швидше проїхати, будуть їхати дорогою.

Дочекались: Університетську розширюють в напрямі Києва, фото-1 Дочекались: Університетську розширюють в напрямі Києва, фото-2 Дочекались: Університетську розширюють в напрямі Києва, фото-3 Дочекались: Університетську розширюють в напрямі Києва, фото-4

Також перед кільцевою розв'язкою з вулиць Соборної та Університетської планують встановити світлофори. 

Читайте також: Хто збив велосипедиста і причому тут фіскальний університет?

Ірпінь Соборна Університетська затори світлофор додаткова смуга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі