А в заплаві Ірпеня коні гуляють...

"04597" ще раз переконався в ірпінській багатогранності, яку не втомлюється помічати місцевий краєзнавець та письменник Володимир Коскін. Усім побаченим він щедро ділиться у соцмережі. Цього разу в його полі зору та об'єктиві фотокамери опинився табун коней, який гуляє у заплаві річки Ірпінь. 

"Якщо виїжджати з м. Ірпінь через Гостомель на Київ (або навпаки), то можна побачити з автодорожнього мосту справжнісінький табун коней (десь понад 50 тварин), які ідилічно пасуться в заплаві річки Ірпінь. Звісно, я не втримався, щоб не почати ходити до коней в гості, які виявилися напрочуд ручними і лагідними.  Розумні копитні щоразу огортали позитивом і елегантною красою... Диво та й годі", - написав він.

Рекомендуємо усім переглянути дивовижні світлини.

А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-1 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-2 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-3 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-4 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-5 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-6 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-7 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-8 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-9 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-10 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-11 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-12 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-13 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-14 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-15 А в заплаві Ірпеня коні гуляють..., фото-16

Читайте також: Осіння набережна

Ірпінь коні заплава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(6 оцінок)
Високі оцінки користувачів за Корисність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі