• Головна
  • Депутати Бучі не вважають виділення ділянок Зіневичу дерибаном
15:09, 7 грудня 2018 р.

Депутати Бучі не вважають виділення ділянок Зіневичу дерибаном

Більшість депутатів Бучанської міської ради не захотіли коментувати рішення щодо виділення земельних ділянок в Лісовій Бучі на користь власника інтернет-провайдера "Бест" Олексія Зіневича. Більше того, деякі вважають процедуру виділення земельних ділянок Зіневичу законною.

Зокрема, секретар Бучанської міськради Василь Олексюк у телефонній розмові сказав, що не бачить жодних порушень закону під час голосування по цьому рішенню, а слова «дерибан» взагалі не знає.


«Я не розділяю Зіневич, чи не Зіневич… Це вже зараз виплило, що Зіневич. Я голосую за всі питання, які пройшли всі відповідні процедури і не суперечать законодавству. Тому Зіневич, чи не Зіневич – для мене всі однакові», − зазначив він.

Нагадаємо, що сайт "Громада Приірпіння" оприлюднив журналістьське розлідування, у якому доведено виділення трьох земельних ділянок у Лісовій Бучі людям з близького оточення Зіневича. А прес-служба політичної партії "Нові обличчя" вимагає мера Бучі ветувати дане рішення, в іншому випадку розпочне відкликання депутатів.

Журналісти «04597» намагалися взяти коментар в інших бучанських депутатів щодо цієї ситуації. Зокрема, Сергій Мостіпака та Олена Березинець не захотіли розмовляти, посилаючись на те, що зараз їм незручно розмовляти. Олег Квашук не брав слухавку, коли телефонували наші журналісти. Спроби зв'язатися із Зіневичем також виявилися марними: ні на дзвінки, ні на повідомлення не відповідає. 

Сайт Ірпеня 04597.com.ua чітко дотримується журналістської етики, тому всі згадувані в публікації особи та організації можуть надати свої спростування, коментарі та заяви, якщо такі в них є.

Читайте також: 70 соток для Зіневича, або як скупили бучанських депутатів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буча #дерибан #депутати #Нові обличчя #Зіневич
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...