• Головна
  • На які пільги можуть розраховувати ірпінські багатодітні родини
11:18, 7 грудня 2018 р.
Надійне джерело

На які пільги можуть розраховувати ірпінські багатодітні родини

На які пільги можуть розраховувати ірпінські багатодітні родини

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», багатодітна сім’я - це сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

Не варто забувати про те, що до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Важливо: Дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають відповідно троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, надаються пільги, які передбачені для багатодітних сімей.

Законом України «Про охорону дитинства» встановлені такі пільги для багатодітних сімей (ч.3 ст.13):

  • 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житлому приміщенні будинку), та додатково 10,5 кв. м на сім’ю;
  • 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. м опалювальної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житлому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. м на сім’ю;
  • 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, у разі якщо відповідні будинки не мають централізованого опалення.

Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива надаються багатодітним сім’ям незалежно від види житла та форми власності на нього.

Пільги на житлово-комунальні послуги для багатодітних сімей надаються з 1 січня 2018 року за умови якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу – 2470,00 грн.

Читайте також: "Муніципальна няня": що потрібно знати батькам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #соцзахист #пільги #багатодітні родини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...