Поховали першого ірпінського забудовника

Сьогодні, 16 січня,  в Ірпені попрощалися із засновником та директором заводу "Ірпіньмаш" Новохатським В'ячеславом Семеновичем. За своє життя він збудував та очолював не тільки згаданий завод, а й перші багатоповерхівки мікрорайону, який сьогодні носить назву "Машторф".

Якщо В'ячеслава Новохатського і можна назвати забудовником, то в соціалістичному розумінні. Він будував завод і житло довколо нього для своїх працівників. "Сам про себе не думав, дбав про підприємство і людей. Якщо треба було виконати план, то сам одягав халат і крутив гайки з робітниками. Створивши цей завод він не зміг і не хотів купити його за "п'ять копійок", коли була така можливість. Він турбувався про людей. Він є "батьком" цього мікрорайону "Машторф"", - сказав під час церемонії прощання один із працівників заводу.

Поховали першого ірпінського забудовника, фото-1 Поховали першого ірпінського забудовника, фото-2 Поховали першого ірпінського забудовника, фото-3 Поховали першого ірпінського забудовника, фото-4

За заслуги перед містом у 1998 році В'ячеславу Новохатському було присвоєно звання почесного громадянина Ірпеня.

Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заявив під час прощальної церемонії, що на прохідній заводу має бути меморіальна дошка в пам'ять про таку людину. "Від імені керівництва міста хочу висловити співчуття родині. Вважаю, що тут на прохідній, має бути меморіальна дошка в пам'ять В'ячеславу Семеновичу і місто це зробить", - сказав Олександр Маркушин.

Ірпінь Новохатський помер директор "Машторфа"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі