
14:03, 16 січня 2019 р.
Надійне джерело
Поховали першого ірпінського забудовника
Сьогодні, 16 січня, в Ірпені попрощалися із засновником та директором заводу "Ірпіньмаш" Новохатським В'ячеславом Семеновичем. За своє життя він збудував та очолював не тільки згаданий завод, а й перші багатоповерхівки мікрорайону, який сьогодні носить назву "Машторф".
Якщо В'ячеслава Новохатського і можна назвати забудовником, то в соціалістичному розумінні. Він будував завод і житло довколо нього для своїх працівників. "Сам про себе не думав, дбав про підприємство і людей. Якщо треба було виконати план, то сам одягав халат і крутив гайки з робітниками. Створивши цей завод він не зміг і не хотів купити його за "п'ять копійок", коли була така можливість. Він турбувався про людей. Він є "батьком" цього мікрорайону "Машторф"", - сказав під час церемонії прощання один із працівників заводу.
За заслуги перед містом у 1998 році В'ячеславу Новохатському було присвоєно звання почесного громадянина Ірпеня.
Перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин, заявив під час прощальної церемонії, що на прохідній заводу має бути меморіальна дошка в пам'ять про таку людину. "Від імені керівництва міста хочу висловити співчуття родині. Вважаю, що тут на прохідній, має бути меморіальна дошка в пам'ять В'ячеславу Семеновичу і місто це зробить", - сказав Олександр Маркушин.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
12:48, 29 січня
14:20, 29 січня
16:47, 30 січня
17:55, 3 лютого
147
19:47, 29 січня
live comments feed...