• Головна
  • Ювілей соцмережі: як виглядав Фейсбук 15 років тому
12:49, 4 лютого 2019 р.

Ювілей соцмережі: як виглядав Фейсбук 15 років тому

Ювілей соцмережі: як виглядав Фейсбук 15 років тому

Сьогодні, 4 лютого, рівно 15 років тому в якості експерименту серед студентів Гарвардського Університету в США зародилася найбільша соціальна мережа в світі - Facebook.

Мережа, в якій на даний час налічується 2320 мільйонів активних користувачів по всьому світу, бере свій початок з більш примітивної платформи Facemash, запущеної в 2003 році з метою оцінки студентами фізичної привабливості своїх колег за допомогою фотографій. Facemash викликав сильну полеміку в кампусі і був закритий керівниками університету рівно через два дні, але за цей короткий час набрав близько 22000 голосів, поданих за 450 осіб. Цей успіх спонукав 19-річного студента з інформатики та психології, що стояв за Facemash, Марка Цукерберга, разом зі своїми колегами розробити те, що стане базою нинішньої компанії: таким чином, 4 лютого 2004 року і був запущений «Facebook».

У вересні 2006 року, після більш ніж двох років роботи, платформа зробила стрибок, який назавжди ознаменує її майбутнє, оскільки вона перестала бути інструментом, обмеженим освітньою сферою, і стала доступною для широкого загалу.

Редакція "04597" віднайшла на просторах інтернету сторінку тоді ще "The Facebook" п'ятнадцятирічної давності:

Зараз сайт виглядає цікавіше в плані інтерфейсу та набагато зручніше в плані функціоналу, тож підписуйтесь на нашу зручну та красиву сторінку в Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #Фейсбук #Facebook #соцмережі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...