
14:17, 16 березня 2019 р.
Надійне джерело
Штраф за непристебнутий ремінь можуть збільшити в 10 разів

В Україні збираються посилити штрафи за керування автомобілем з непристебнутим ременем безпеки. Згідно з проектом закону, зареєстрованому у Верховній Раді, покарання хочуть збільшити в 10 разів.
Читайте також: В Ірпені антибіотики почнуть продавати за рецептом
Автори законопроекту стверджують, що зараз стягнення за непристебнутий ремінь занадто маленьке - всього 51 гривня. Такий розмір штрафу не відповідає наслідкам, які загрожують недотриманням правил дорожнього руху.
Саме тому штраф за таке порушення хочуть підвищити до 510 гривень. Така ж зміна торкнеться і мотоциклістів, які їздять без шолома.
Боязнь перед великим штрафом, на думку депутатів, також змусить більше водіїв користуватися ременями і шоломами, а це, в свою чергу, зменшить трагічні випадки на дорозі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:55
8 грудня
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
ТОП новини
Оголошення
23:55, 7 грудня
87
16:11, 12 грудня
91
12:11, 4 грудня
18