Міністр культури допоможе з реконструкцією Ірпінського ЦБК

Міністр культури Євген Ніщук буде сприяти реконструкції Ірпінського будинку культури (БКЗ). Таким є один із результатів його відвідання Ірпеня. 

Ніщук ознайомився з будівлею Будинку Культури та проектною документацією щодо реконструкції. "Я прошу надати мені копії цього проекту, я додам супровідний лист і буду спілкуватися з міністерством регіонального розвитку щодо виділення коштів на реалізацію проекту з фонду регіонального розвитку", - заявив Євген Ніщук.

За його словами будівля дійсно є дуже цікавою і перспективною та може перетворитися на комплексний культурний хаб. "Я бачу тут гарну і функціональну територію навколо. Стадіон, парковки, зелена зона, простір правильно організований. В центрі цього дана історична будівля. Тут є всі передумови створення повноцінного  культурно-мистецького хабу", - підкреслив міністр культури України.

"Проект реконструкції сьогодні ми презентували Євгену Нищуку і раді були почути його підтримку у цій справі. Приємно, що саме Ірпінь став першим містом, яке міністр відвідав у рамках своїх робочих візитів Київщиною", - зазначила Анастасія Попсуй.

Ірпінь Ирпень Євген Ніщук Міністр культури будинок культури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі