• Головна
  • Рятувальники Ірпеня та Борна реалізовують україно-німецький проект з протипожежної безпеки
14:33, 17 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Рятувальники Ірпеня та Борна реалізовують україно-німецький проект з протипожежної безпеки

У 2018 році Ірпінь спільно з німецьким містом-побратимом Борна за підтримки німецької грантодавчої організації Engagement Global почали реалізацію спільного проекту у сфері протипожежної безпеки «Допомагаємо один одному – спільно рятуємо людей, зберігаємо життя». Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк у Фейсбук.

Рятувальники Ірпеня та Борна реалізовують україно-німецький проект з протипожежної безпеки, фото-1

Представники пожежних частин Ірпеня, Гостомеля та Коцюбинського вже відвідали Німеччину і вивчили німецьку систему протипожежної безпеки та систему організації добровільних пожежних служб. Також ірпінські рятувальники пройшли спільні навчання і тренування з європейськими колегами.

Проект передбачає обмін фахівцями, спільні навчання та професійну взаємопідтримку.

"Про те, що нам потрібно переймати європейський досвід роботи немає сумніву. Це яскраво продемонстрували французькі пожежники, коли днями гасили легендарний Собор Паризької Богоматері, який запалав 15 квітня. Ці люди буквально працювали «в прямому ефірі», під пильним поглядом усього світу. Пожежників критикували, люди з різних держав давали поради гасити пожежу з повітря, скидати на собор водяні бомби. Експерти підраховували збитки, а культурні діячі озвучували, скільки втрачено історичних та мистецьких пам’яток.

Справді, ззовні здавалося, що собор палає знизу догори, що всередині усе вигоріло, а робота пожежників видавалася непомітною на тлі масштабного вогню. Однак після 6-ти годин роботи, пожежники сказали, що вогонь локалізовано і можна зайти всередину храму. І знаєте що? Всередині, за словами французьких чиновників, не було навіть сильної кіптяви. Стіни собору не постраждали. Але якби пожежники лили воду згори, як їм радили так звані «експерти», то камінні філігранні перекриття даху могли впасти під важкістю води і тоді ми б точно втратили легендарний собор. Це те, що називається – професіоналізмом. І мені дуже хочеться, щоб у всіх сферах українського життя працювали такі професіонали", - зазначив Володимир Карплюк.

Читайте також: 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #рятувальники #україно-німецький проект #протипожежна безпека
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...