• Головна
  • Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання
09:24, 23 травня 2019 р.
Надійне джерело

Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання

Вчора, 22 травня, в Ірпені відбулося засідання бюджетної комісії, на якому левова частина питань стосувалася Гостомеля. Розглядалося виділення коштів на облаштування тротуарів та доріг, але основним питанням було фінансування освітніх закладів селища Гостомель.

Що ж вирішили?

Члени бюджетної комісії проголосували за виділення коштів на:

  • капітальний ремонт тротуарів по вул. Садова, частини дороги по вул. Центральна та вул. Вишнева - 3,330 млн грн;
  • капітальний ремонт даху та сходових майданчиків у школі № 15 - 1,4 млн грн;
  • будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям для школи № 14 - 750 тис. грн;
  • реконструкцію спортивного майданчика, капітальний ремонт приміщень та придбання меблів для школи № 13 - 1,3 млн грн;
  • реконструкцію бетонної конструкції трибун на полі стадіону по вул. Свято-Покровська - 607 тис. грн.

"Розвиток Гостомеля для Ірпінської міської ради - важливий. Ми готові підтримувати і надалі розвиток селища. Загалом у цьому році у бюджеті Ірпеня закладено близько 30 млн гривень для Гостомеля, а якщо буде потрібно - виділимо більше", - зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

Загалом на розвиток Гостомеля видиліли 7,18 млн гривень.

Найбільше обговорювалася ситуація зі школою № 15. Раніше ми вже повідомляли про проблеми цієї школи, другий поверх якої наразі належить громаді, а перший - у приватній власності. Тому косметичний ремонт другого поверху - це неефективна трата бюджетних коштів.

"Будівлю, в якій розташовується школа № 15, потрібно повністю викуповувати та робити капітальний ремонт - це стратегічна позиція Ірпінської міської ради та виконавчого комтету. І вже після цього робити там повноцінну школу", - наголосив депутат ІМР та голова "Нових облич" Гостомеля Максим Плешко. Саме він був ініціатором та головним переговорником з теперішніми власниками приміщення. Максим Плешко запевнив, що і надалі  займатиметься цим питанням, щоб організувати повноцінну школу.

Читайте також: Ольга Прилипко: школа № 15 потребує капітального ремонту

Сьогодні вже є попередня домовленість про викуп першого поверху та земельних ділянок із цільовим призначенням під освітній заклад. Лише після цього доцільно буде зробити капітальний ремонт усієї будівлі, у якій згодом розміститься повноцінний навчальний заклад (зараз там лише початкова школа). Але це перспектива вже на 2020 рік. У цьому році планують завершити процес викупу та виконати найнеобхідніші ремонтні роботи - капітальний ремонт усієї покрівлі та капітальний ремонт двох аварійних сходових майданчиків. Вікна вирішили в цьому році не міняти, оскільки у наступному році планується капітальний ремонт, під час якого утеплять будівлю та замінять перекриття між поверхами.

Засідання в цілому було досить ефективним: гостомельським депутатам, представникам міськради та громадськості вдалося знайти рішення, які задовольнили усі сторони.

Сьогодні на сесійному засіданні ірпінські депутати проголосували вже проголосували за виділення цих коштів на розвиток Гостомеля.

#Ірпінь #Ирпень #новини #Гостомель #бюджет #кошти
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...