Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання

Вчора, 22 травня, в Ірпені відбулося засідання бюджетної комісії, на якому левова частина питань стосувалася Гостомеля. Розглядалося виділення коштів на облаштування тротуарів та доріг, але основним питанням було фінансування освітніх закладів селища Гостомель.

Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання , фото-1 Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання , фото-2 Ірпінь виділив понад 7 млн грн на "гостомельські" питання , фото-3

Що ж вирішили?

Члени бюджетної комісії проголосували за виділення коштів на:

  • капітальний ремонт тротуарів по вул. Садова, частини дороги по вул. Центральна та вул. Вишнева - 3,330 млн грн;
  • капітальний ремонт даху та сходових майданчиків у школі № 15 - 1,4 млн грн;
  • будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям для школи № 14 - 750 тис. грн;
  • реконструкцію спортивного майданчика, капітальний ремонт приміщень та придбання меблів для школи № 13 - 1,3 млн грн;
  • реконструкцію бетонної конструкції трибун на полі стадіону по вул. Свято-Покровська - 607 тис. грн.

"Розвиток Гостомеля для Ірпінської міської ради - важливий. Ми готові підтримувати і надалі розвиток селища. Загалом у цьому році у бюджеті Ірпеня закладено близько 30 млн гривень для Гостомеля, а якщо буде потрібно - виділимо більше", - зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

Загалом на розвиток Гостомеля видиліли 7,18 млн гривень.

Найбільше обговорювалася ситуація зі школою № 15. Раніше ми вже повідомляли про проблеми цієї школи, другий поверх якої наразі належить громаді, а перший - у приватній власності. Тому косметичний ремонт другого поверху - це неефективна трата бюджетних коштів.

"Будівлю, в якій розташовується школа № 15, потрібно повністю викуповувати та робити капітальний ремонт - це стратегічна позиція Ірпінської міської ради та виконавчого комтету. І вже після цього робити там повноцінну школу", - наголосив депутат ІМР та голова "Нових облич" Гостомеля Максим Плешко. Саме він був ініціатором та головним переговорником з теперішніми власниками приміщення. Максим Плешко запевнив, що і надалі  займатиметься цим питанням, щоб організувати повноцінну школу.

Читайте також: Ольга Прилипко: школа № 15 потребує капітального ремонту

Сьогодні вже є попередня домовленість про викуп першого поверху та земельних ділянок із цільовим призначенням під освітній заклад. Лише після цього доцільно буде зробити капітальний ремонт усієї будівлі, у якій згодом розміститься повноцінний навчальний заклад (зараз там лише початкова школа). Але це перспектива вже на 2020 рік. У цьому році планують завершити процес викупу та виконати найнеобхідніші ремонтні роботи - капітальний ремонт усієї покрівлі та капітальний ремонт двох аварійних сходових майданчиків. Вікна вирішили в цьому році не міняти, оскільки у наступному році планується капітальний ремонт, під час якого утеплять будівлю та замінять перекриття між поверхами.

Засідання в цілому було досить ефективним: гостомельським депутатам, представникам міськради та громадськості вдалося знайти рішення, які задовольнили усі сторони.

Сьогодні на сесійному засіданні ірпінські депутати проголосували вже проголосували за виділення цих коштів на розвиток Гостомеля.

Ірпінь Ирпень новини Гостомель бюджет кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі