• Головна
  • Топ-5 головних меседжів про жінку в політиці від Анастасії Попсуй
13:24, 27 травня 2019 р.
Надійне джерело

Топ-5 головних меседжів про жінку в політиці від Анастасії Попсуй

У минулу п'ятницю, 24 травня, в Ірпені проходив жіночий форум «Я – Щаслива», на якому відомі та успішні жінки ділилися своїми секретами жіночого щастя.

Ініціювала проведення жіночого форуму народний депутат України Ірина Сисоєнко, а ведучою вечора була екс-учасниця проекту "Холостяк", зараз - відома журналістка та телеведуча Роза Аль-Намрі.

Одним зі спікерів форуму стала в.о. мера Ірпеня Анастасія Попсуй.

Топ-5 головних меседжів про жінку в політиці від Анастасії Попсуй, фото-1

Редакція "04597" підготувала топ-5 головних меседжів про жінку в політиці та місцевому самоврядуванні від Анастасії Попсуй.

1. Жінки набагато відповідальніші за чоловіків. Завжди доводять свою справу до кінця. Саме жінка "гасить" конфліктні ситуації: вона спрямована на результат, а не на процес.

2. Не варто очікувати на любов від оточуючих, треба просто робити добрі справи. Якщо жінка хоче бути щасливою, очікування вдячності мають бути занижені. Варто думати про те, скільки людей скористаються послугою чи отримали позитивний результат, а не про те, якою буде вдячність від громади.

3. Вчені з'ясували чого хоче жінка, але вона вже передумала. Жінки часто приймають правильні рішення дуже швидко, інтуїтивно відчуваючи, що потрібно робити в цей момент.

4. Самовладання - це коли, замість підвищити голос, піднімаєш голову. Жіночі емоції сприймаються несерйозно, зокрема чоловіками. Тому жінкам потрібно бути більш вимогливими до себе, щоб користуватися повагою.

5. Коли тобі здається, що треба щось змінювати у житті - тобі не здається. Жінки у місцевому самоврядуванні мають знати, що найстабільніші речі - це зміни. І до них треба бути готовою!

А чи маєте ви свої секрети жіночого щастя - в кар'єрі, родині, стосунках з чоловіками та дітьми? Пишіть нам. 

Читайте також: TEDx в Ірпені: чим дивувала міжнародна конференція

#Ірпінь #Ирпень #новини #Попсуй #політика #жінка
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...