
13:34, 14 червня 2019 р.
Надійне джерело
На Варшавці під колесами авто загинув лось
Сьогодні на Варшавській трасі біля Гостомеля під колесами авто загинув лось. Про це повідомив dtp.kiev.ua у Фейсбук.

"ДТП под Киевом в Гостомеле: лось попал под колеса Хонда: погиб мгновенно. Жаль, что у нас нет условий для совмещения цивилизации и дикой природы. Все таки еще не Европа...", - деться у повідомленні.
Нагадаємо, що потрапляння лосів під автівку на Варшавці траплялися і раніше. Скоріше за все саме на цій ділянці проходять їх міграційні стежки. Тож будьте уважні за кермом і не перевищуйте швидкість!
Читайте також: У Гостомелі перед мерією спалили автівку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
2
15:15, 22 червня
22:30, 23 червня
10:30, Сьогодні