
16:20, 9 липня 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінчани прагнуть реконструкції парка Стельмаха
На сайті електронних петицій 5 липня зареєстрована петиія до Ірпінської міської ради про "Реконструкцію парка Стельмаха".
Читайте також: Ірпінчани хочуть внести ліс до паркового фонду
Жителі Ірпеня вимагають задовольнити їх прохання, адже стурбовані занедбаним станом парку в місті.
"Парк Стельмаха в жахливому стані, суцільні кущі та зарості , у вечірній час темнота - люди ходять до дому з зупинки, навколо житловий комплекс де нікуди піти з дітьми. Велике прохання зробити реконструкцію - доріжки , освітлення, зони відпочинку", -йдеться у петиції.

Станом на 9 липня петицію підписала 23 особи із 300 необхідних.
Підтримати петицію можна за посиланням.
Читайте також:Ірпінчани просять про встановлення світлофору
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:15, 22 червня
2
22:30, 23 червня
10:22, 16 червня
142
15:19, 22 червня