![](https://s.04597.com.ua/section/logo/upload/pers/202/logo.png?20240727)
17:00, 26 липня 2019 р.
Надійне джерело
Ірпінській раді подарували земельну ділянку
Депутати Ірпінської міської ради надали згоду на укладання цивільно-правової угоди про дарування в комунальну власність земельної ділянки площею 0,1602 га під школою №15, що в Гостомелі. Таке рішення було прийняте вчора, на 70-й сесії ІМР.
![Ірпінській раді подарували земельну ділянку, фото-1 Ірпінській раді подарували земельну ділянку, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Ми запускаємо процес формування там повноцінної школи. Власник землі дарує ділянку в комунальну власність, ми її приймаємо. На сьогоднішній день ця земля має інше цільове призначення, ми повинні ще його змінити. Там ще залишилися й інші земельні ділянки, які потрібно приєднати, і в перспективі зробити повноцінну школу в тому районі Гостомеля”, – розповів Максим Плешко, який від початку координує процес формування повноцінної школи № 15 у Гостомелі.
Читайте також: Що чекає школу №15 в Гостомелі?
Нагадаємо, що історія з будівлею школи № 15 у Гостомелі розпочалася ще у травні місяці, коли відбулася зустріч батьківського та педагогічного колективу з керівництвом Ірпеня та депутатами, на якій обговорювали можливість капітального ремонту будівлі. Усі погоджувалися, що аварійне приміщення потребує капітального ремонту, але витрачати бюджетні кошти на ремонт приватної власності – протизаконно. Тому розпочалися переговори з власниками першого поверху будівлі щодо його продажу Ірпінській міській раді. Були досягнуті певні домовленості, у ході яких КСП «Бучанське» (власник ділянки та 1-го поверху будівлі) висунув обов’язкову умову − продаж приміщення тільки під заклад освіти і лише Ірпінській міськраді.
Читайте також: За школу в Гостомелі хочуть 5,5 млн гривень
Як відомо, донедавна двоповерхова будівля повністю була у приватній власності, другий поверх орендувало управління освіти у Ольги Прилипко, яка нещодавно подарувала його громаді і зараз він перебуває на балансі Гостомельського УЖКГ. А от перший поверх залишається приватною власністю. Споруда потребує капітального ремонту повністю, але вкладати бюджетні кошти у ремонт приватного майна - протизаконно. Єдине правильне рішення, на думку голови Нових облич Гостомеля Максима Плешка, викупити перший поверх і облаштувати там повноцінну школу після капітального ремонту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
Після народження третьої дитини, JAMALA повертається до шанувальників із великим сольним концертом у Києві
Новини компаній
11:00
22 липня
Ірина Білик, Tember Blanche, Phil it: заради кого варто піти на V’YAVA у другій половині липня
Новини компаній
15:00
17 липня
Літні концерти, які ви не можете пропустити: від романтичної лірики до відвертих шоу для дорослих
Новини компаній
17:00
12 липня
17:00
11 липня
13:00
10 липня
Благодійний Art Picnic від Natalia Kovalenko Foundation
Новини компаній
09:00
9 липня
Спецтема
Оголошення
16:27, 22 липня
2
11:08, 15 липня
147
00:49, 15 липня
1
16:27, 22 липня
6
live comments feed...