• Головна
  • Пільга грошима – нова форма відшкодування пільг на комуналку
16:35, 1 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Пільга грошима – нова форма відшкодування пільг на комуналку

Пільга грошима – нова форма відшкодування пільг на комуналку

З 1 жовтня 2019 року пільги надаватимуться у грошовій формі на оплату житлово-комунальних послуг.

17.04.2019 року прийнято постанову Кабінетом Міністрів України № 373 «Деякі питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою затверджено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Порядком встановлено, що суму пільги розраховуватимуть виходячи з розміру знижки, відповідно до статусу та кількості членів сім'ї відповідно до діючого законодавства.

Буде діяти дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова грошова форма.

Перша система: пільги виплачуються в безготівковій грошовій формі усім пільговикам в автоматичному режимі, через АТ "Ощадбанк" шляхом перерахування коштів надавачам житлово-комунальних послуг.

АТ "Ощадбанк" буде вести облік пільговиків та коштів, які будуть надходити на рахунок для виплати пільг –для кожного пільговика індивідуально.

АТ "Ощадбанк" здійснюватиме переказ коштів на рахунки надавачів житлово-комунальних послуг (управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг) на підставі договорів, що укладаються між надавачами послуг та АТ "Ощадбанком".

Друга система (живі гроші): пільги виплачуються в готівковій грошовій формі усім бажаючим пільговикам за заявою на особисті рахунки.

Для отримання коштів готівкою, пільговик відкриває поточний рахунок в АТ «Ощадбанк» та подає особисто заяву, у якій зазначаються реквізити поточного рахунку до органів соціального захисту населення.

Кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, їх можна буде зняти з власного рахунку в будь-який час для оплати житлово-комунальних послуг.

Отже, для отримання пільги у грошовій формі пільговик повинен подати до управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради наступні документи:

  • заяву пільговика;
  • виписку з АТ «Ощадбанк» про відкриття поточного рахунку.

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою: м. Ірпінь, вул. Дем'яна Попова, 26-Б, 2 поверх, кабінет № 14, контактний телефон (04597) 56-4-60.

Читайте також: Важлива інформація для чорнобильців та пільговиків

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #комунальні послуги #пільги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...