• Головна
  • В Гостомелі добудують новий корпус сучасної школи
08:29, 19 серпня 2019 р.
Надійне джерело

В Гостомелі добудують новий корпус сучасної школи

В Ірпінській ЗОШ № 13, що розташована в Гостомелі, розпочалися роботи щодо добудови нового корпусу школи. Ця школа в цілому є прикладом ефективного інвестування бюджетних коштів, що змінило не лише зовнішній вигляд, а й внутрішню суть школи. Цілісна система інвестування в підвищення енергоефективності школи, яку провів Ірпінь, на десятиліття вперед зекономить бюджетні кошти на опалення та енергоносіях. І не важливо буде ця школа в Гостомельській ОТГ, чи залишиться в підпорядкуванні Ірпеня. Беззаперечний факт – школа є і буде в Гостомелі. Сьогодні вона сучасна і одна з кращих у регіоні – і в плані інфраструктури, і в плані якості надання освітніх послуг.

Читайте також: Прилипко хоче заблокувати створення школи в Гостомелі

Наразі завершилися роботи по реалізації проекту енергозбереження Ірпінської ЗОШ № 13. Загалом роботи з утеплення школи тривали майже 4 роки (від початку виготовлення проектної документації до завершення робіт). Загальна вартість проекту склада 16 млн грн. Проект фінансувався спільно Ірпінською міською радою та Київською обласною радою. Згідно проекту енергозбереження в закладі повністю замінено освітлення, батареї опалення, встановлено енергозберігаючі вікна, виконано утеплення будівлі школи.

У минулому році зроблено освітлення території школи та стадіону (1,5 млн грн), замінено огорожу (700 тис. грн).

На сьогодні перед адміністрацією школи стоїть нове завдання – добудова нового корпусу.

За проектною потужністю школа розрахована на 39 класів, на сьогодні їх 45, а з першого вересня 2019 планується 50! Тому вкрай необхідні нові класні приміщення. І цю роботу вже розпочато. Зроблено топографічний план, геологічні роботи. Ірпінською міською радою виділено 490 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на добудову корпусу (договір підписано, роботи розпочато).

Читайте також: Що чекає школу № 15 в Гостомелі?

Крім того, за кошти Ірпінської міської ради зараз проводиться реконструкція стадіону (вартість 1 млн грн), ремонти приміщень (250 тис. грн), виділені кошти на придбання меблів та наочного навчального обладнання.

Усі новини Приірпіння у нашому Telegram-каналі!

Читайте також: Чому садочки Гостомеля мають коштувати удвічі дорожче ірпінських?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #Гостомель #школа 13 #добудова
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...