
Відео
12:20, 3 вересня 2019 р.
Надійне джерело
На Київщині жінка переїхала двох чоловіків
Відео
2 вересня ввечері ввечері сталося тяжке ДТП під Києвом в Коцюбинському.
Жінка за кермом “Субару”, яка їхала з дитиною, збила і переїхала двох чоловіків.Обох у тяжкому стані терміново госпіталізували.
Обставини з’ясовуються. Слідкуйте за новинами.
Читайте також:У Бучі чоловік вкрав з гаража будівельне обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
22:30, 23 червня
15:10, 22 червня
15:06, 22 червня
12:54, 11 червня