• Головна
  • 75 тисяч з/п, деревина наліво і німб на голові
20:07, 5 вересня 2019 р.

75 тисяч з/п, деревина наліво і німб на голові

Що виявила комісія в «Зеленбуді» і чому працівники підприємства сидять без зарплати.

Керівник «Ірпіньзеленбуду» Ольга Олійнич у понад 3,5 рази накручувала собі зарплату. При погодженні з керівництвом міста зарплати керівника у 22 тисячі гривень в деякі місяці директор КП ставила собі зарплату у 75 тис. грн на місяць.

Також подібного рівня зарплату отримували наближені до Ольги Романівни працівники, і є інформація (зараз її перевіряють), що частину з неї вони віддавали їй назад.

Такі факти були виявлені в ході роботи ліквідаційної комісії, яка працює на підприємстві. Про це повідомив її голова Андрій Літвінов.

Як писав раніше Сайт Ірпеня, керівник «Зеленбуду» Ольги Олійнич, яка є депутатом ірпінської міської ради намагалася здійснити заколот: усунути з посади в.о. мера Анастасію Попсуй та інших людей, які орієнтуються на Володимира Карплюка.

Заколот провалився і на минулій сесії міська рада прийняла рішення про об’єднання двох підприємств КП «Ірпіньзеленбуд» та КП «Управління благоустрою міста».

Підприємство КП «Ірпіньзеленбуд» знаходиться в стадії ліквідації. За словами Андрія Літвінова буквально в перший день роботи комісії зафіксовано завищення цін та отримання відкатів за закупівлю рослин від постачальників.

Понад 60% відсотків деревини з аварійних та сухостійних дерев, які видаляли в місті не було оприбутковано.

Фактичнознесені дерева продавалися за кеш повз касу підприємства.

4 вересня Олійнич написала пост зі зверненням до губернатора Київщини про захист та готовність разом із колективом підприємства вийти на «акції непокори».

75 тисяч з/п, деревина наліво і німб на голові, фото-1

Однією з підстав, як написала вона є затримка зарплати колективу підприємства.

Насправді ж як виявилося, саме Олійнич і є причиною затримки по зарплаті, оскільки відмовилася передавати ліквідаційній комісії печатку підприємства. "З вчорашнього дня я, як голова ліквідаційної комісії маю право підпису, але Олійнич Ольга Романівна не віддає мені печатку підприємства, про що я її сьогодні просив при більшості членів комісії. З печаткою, я міг би ВЖЕ СЬОГОДНІ закрити зарплату всьому колективу. Але це мабуть їй не цікаво, бо треба підбурювати людей», - написав на своїй сторінці голова комісії Андрій Літвінов.

На виготовлення та завірення нової печатки потрібно кілька днів. Проте, зарплату колективу можуть виплатити і швидше.

«Через те, що керівник хоче погратися в політику та шукає "політичних дах", не можуть страждати працівники підприємства, бо у всіх сім'ї. Тому працюємо з казначейством. Колектив КП "Ірпіньзеленбуд" отримає зарплату в найближчі дні», - запевнив Літвінов.

Олійнич + Зіневич

Із самого початку заколоту організаційну та медійну підтримку Олійнич здійснював місцевий інтернет-провайдер і забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич. Який створив телеканал «Полгяд» і витрачає на нього шалені кошти лише з метою помсти Володимиру Карплюку. Війна проти Карплюка і його команди стала для Зіневича нав’язливою ідеєю.

На сесію 29 серпня, де мало відбутися усунення Анастасії Попсуй, він прийшов особисто. Однак, заколот провалився. Ось які емоції Олексія Зіневича зафіксувала фотокамера в сесійній залі Ірпінської ради в той день.

75 тисяч з/п, деревина наліво і німб на голові, фото-2

Нав’язлива ідея помститися заступила світ Олексія. На сьогодні його медіа-ресурси продовжують підтримувати Ольгу Олійнич і ліпити з неї образ праведниці.

Хоча в Ірпені не тільки політичний клас, а й місцеві мешканці знають Ольгу Олійнич як депутата багатьох попередніх скликань. Яка рулила тут при Бондарі і Скаржинському. В часи, коли саме роздавалися основні масиви земельних ресурсів Ірпеня.

Тому, десь подалі воно може видатися реалістичним, але для мешканців Приірпіння "баба Оля" з німбом виглядає як оксюморон і сюрреалізм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ірпінь #Ирпень #новини #Олійнич #Ірпіньзеленбуд #міська рада #політика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...