
19:34, 18 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Києві не працює частина червоної гілки метро
У Києві не працює частина червоної гілки метро. Поліції надійшов дзвінок про небезпечний предмет у підземці.
Сьогодні, 18 вересня, через анонімний дзвінок про замінування був припинений рух на низці станцій метрополітену червоної гілки. Про це повідомили у пресслужбі Київського метро.

Лінія працює від станції "Академмістечко" до "Арсенальної".
"Рух від станції "Дніпро" до станції "Лісова" зупинено. Фахівці проводять перевірку", - додали у метрополітені.
Підписуйтесь на нас у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: ДТП біля Гостомеля: під фуру потрапило легкове авто
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:50
22 червня
Оголошення
15:06, 22 червня
1
17:20, 24 червня
15:15, 22 червня
2
11:02, 18 червня
10:30, Вчора